Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põhja piirkonna riviharjutus Põhja piirkonna riviharjutus 12. 06. 2005 toimus maleva Männiku tiiru suurel parkimisplatsil Naiskodukaitse Põhja piirkonna riviharjutus, mis oli plaanitud kui kokkuharjutamine Tallinna, Rapla ja Harju ringkonna liikmetele, kes lähevad Võidupüha paraadile Naiskodukaitset esindama. Foto: Tõnu Märss Baasväljaõpe ← Eelmine Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus Järgmine → Põhja piirkonna linnalahingu õppus Põhja piirkonna riviharjutus

Põhja piirkonna riviharjutus

Sirle Baldesport, põhja jaoskond 12. juunil 2005

12.06.2005 toimus maleva Männiku tiiru suurel parkimisplatsil Naiskodukaitse Põhja piirkonna riviharjutus, mis oli plaanitud kui kokkuharjutamine Tallinna, Rapla ja Harju ringkonna liikmetele, kes lähevad Võidupüha paraadile Naiskodukaitset esindama.

Tallinna ringkond oli antud ürituse korraldajaks. Osavõtjatele valmistati lõunat ja riviharjutust oli palutud läbi viima kpt Silver Sepp Põhja kompaniist, kes on argipäevases teenistuses Mereväe Baasis. Tuleb ära mainida, et kpt Sepal on naiskodukaitsjate rivitreeningutega juba päris pikk praktika.

Esimene rivistus meenutas küll Brauni liikumist aga kpt Sepa juhtimisel pandi rivi paika ja treening võis alata. Läbi võeti kõik põhilised rivivõtted, nii et lõunaks oli rivisamm ja pöörded juba paigas. Peale lõunat harjutati peamiselt tervitamist ja möödamarssi ning nagu piltidelt näha sujus see juba täitsa ilusti.

Siinjuures tahaks tänada kpt Seppa abi eest ja ilmataati väga sobiliku ilma eest. Päike ei siranud lagipähe, vihma ei sadanud ja oli parajalt soe.

Kas harjutusest ka kasu oli, seda saab näha siis Paides toimuval Võidupüha paraadil.

Põhja piirkonna riviharjutus
Foto: Tõnu Märss

FastLion CMS

Põhja piirkonna riviharjutus

Põhja piirkonna riviharjutus

Tallinna ringkond oli antud ürituse korraldajaks Osavõtjatele valmistati lõunat ja riviharjutust oli palutud läbi viima kpt Silver Sepp Põhja kompaniist, kes on argipäevases teenistuses Mereväe Baasis 12.06.2005 toimus maleva Männiku tiiru suurel parkimisplatsil Naiskodukaitse Põhja piirkonna riviharjutus, mis oli plaanitud kui kokkuharjutamine Tallinna, Rapla ja Harju ringkonna liikmetele, kes lähevad Võidupüha paraadile Naiskodukaitset esindama.

Põhja piirkonna riviharjutus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse