Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Patsid ja liiv, kuid mitte ainult Patsid ja liiv, kuid Kuna naiskodukaitse mitmepalgelisus on meile ammu teada siis polegi imelik et ühte päeva mahtusid patsid, liiv ja teavitustöö. Ning see polnud kaugeltki kõik. Aitäh vapratele naistele, kes ei pidanud paljuks oma laupäeva ohverdada: Kairi, Marina, Heli ja Kaire - olete vahvad! ← Eelmine Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad Järgmine → Harju särav sügis leitud! Patsid ja liiv, kuid mitte ainult

Patsid ja liiv, kuid mitte ainult

Pille-Riin Moilanen 29. sept. 2015

Kuna naiskodukaitse mitmepalgelisus on meile ammu teada siis polegi imelik et ühte päeva mahtusid patsid, liiv ja teavitustöö. Ning see polnud kaugeltki kõik.

Patsid ja liiv, kuid mitte ainult
Patsid ja liiv, kuid mitte ainult
Nimelt käis Keila jaoskond tervisefestivalil "Naised trenni", mis toimus 27.ndal septembril Tallinnas Tondiraba jäähallis.
 
Päev oli sisustatud erinevate treeningutega ning kohal viibis palju organisatsioone ja firmasid, kellele terviseedendus on tähtis. Loomulikult ei saaanud puududa ka Naiskodukaitse -kehaline aktiivsus, õige toitumine, tervislikud elusiivisid- kõik need teemad on meile hingelähedased.
 
Panime üles infolaua, kus leidus ka väike meenete müüginurk. Mitmed  naised käisid küsimas ja uurimas, kuidas liituda ja mida selleks teha ning millised erinevad erialad on naiskodukaitses lisaks sõjalistele aladele.
 
Lastenurgas meisterdasime lastega liivakaarte, punusime käepaelu ja lahendasime tervise viktoriini. Liivakaartide jaoks värvisime suvel Päästelaagris 75 kilo liiva ning kaartide tegemine osutus
väga populaarseks mitte ainult laste vaid ka täiskasvanute seas.
 
Patside punumisega tegeles Kodutütar Leila. Eelmine aasta õpetas meid juuksur Aili Puss ning nüüd õnnestuvad nii kalasabad kui patsiroosid.
 
Päeva lõppedes ulatasid vaprad naiskodukaitsjad abikäe korraldajatele ning tassisid ja paigaldasid 340 tooli publikule järgmise ürituse jaoks. Päev oli siis igati töine ja sai ka lihastele tööd antud.
 
Kindlasti  oli see hea õppetund suurürituse korraldamise kohta. Täname Cätlin Juursalu, kes meid osalema kutsus  ja loodame ka edaspidi koostööd teha.
 
Aitäh vapratele naistele, kes ei pidanud paljuks oma laupäeva ohverdada: 
Kairi, Marina, Heli ja Kaire - olete vahvad!
Patsid ja liiv, kuid mitte ainult

FastLion CMS

Patsid ja liiv, kuid

Patsid ja liiv, kuid

Nimelt käis Keila jaoskond tervisefestivalil "Naised trenni", mis toimus 27 ndal septembril Tallinnas Tondiraba jäähallis Kuna naiskodukaitse mitmepalgelisus on meile ammu teada siis polegi imelik et ühte päeva mahtusid patsid, liiv ja teavitustöö. Ning see polnud kaugeltki kõik.

Patsid ja liiv, kuid mitte ainult

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse