Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Suvel tegi NKK Keila jaoskond usinasti käsitööd. Kokku saadi 5 kolmapäeval juulis ja augustis. Igal kolmapäeval oli 2 erinevat teemat. Rahvuslik tikand, Karit Raidmets ← Eelmine NKK psühholoogilise kaitse õppus Pakri saartel Järgmine → Patsid ja liiv, kuid mitte ainult Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad

Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad

Pille-Riin Moilanen 19. sept. 2015

Suvel tegi NKK Keila jaoskond usinasti käsitööd. Kokku saadi 5 kolmapäeval juulis ja augustis. Igal kolmapäeval oli 2 erinevat teemat.

Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad
Heegeldatud juuksekummid
Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad
käevõrud pärlitest
Kolmapäevadest võtsid osa näpuosavad naised Keilast, Paldiskist, Kloogalt, Sauelt ja Tallinnast. Lisaks naistele olid väga tublid ka Kodutütred ja noorkotkad. Tüdrukutele meeldis kõige rohkem pärlitest ehete tegemine ning poistele külmikumagnetite kolmapäev.
 
Kokku valmistasime üle 300 meene  loteriisse:  poekotte, võtmehoidjaid,
külmkapimagneteid, pehmeid mänguasju, käevõrusid ja kõrvarõngaid.
Loteriid on müüdud lahtiste uste päeval, Kaitseliidu seiklushoovis ja Huvitegevuse messil Keila tervisekeskuses.  Üle 50  eseme saatsime ringkonna loteriidesse Maakaitsepäeval ja Tabasalu perepäeval.
Suviseid käsitöökolmapäevi juhendas Kairi Õunapuu.
 
Kuna  töö läks lennul ja hoog on sisse saadud siis jätkame sügisel, seekord 
siis neljapäeviti ja nõelaga.
 
Alates 8.oktoobrist kord kuus neljapäeviti on võimalik  Keilas teha rahvuslikku käsitööd. Juhendab Karit Raidmets. Alustame nõelapadja tikkimisega aga võib kaasa võtta ka mingi oma eseme mida on  soov kaunistada rahvusliku tikandiga. Kes ei taha tikkida kuid kellel leidub kodus mõni parandamist vajav villane sokk siis ka selle kohta saab häid juhtnööre.
 
Hoidkem au sees esiemade oskusi.Olete oodatud Keilasse käsitööd tegema.

 

Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad
Rahvuslik tikand, Karit Raidmets

FastLion CMS

Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja

Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja

Heegeldatud juuksekummid käevõrud pärlitest Kolmapäevadest võtsid osa näpuosavad naised Keilast, Paldiskist, Kloogalt, Sauelt ja Tallinnast Lisaks naistele olid väga tublid ka Kodutütred ja noorkotkad Suvel tegi NKK Keila jaoskond usinasti käsitööd. Kokku saadi 5 kolmapäeval juulis ja augustis. Igal kolmapäeval oli 2 erinevat teemat.

Käsitöö Kolmapäevadest kasvasid välja Nõela Neljapäevad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse