Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju särav sügis leitud! Harju särav sügis leitud! Oktoobrikuu esimene nädalavahetus on juba 7. aastat möödunud Harju ringkonna sügiseotsimise matka tähe all. Nagu alati, nii ka seekord - ilm oli suurepärane ja soosis mõnusat sportlikku ajaviidet. Aitäh korraldajatele, kohtunikele ja kõigile osalejatele selle suurepärase sügispäeva ja nende positiivsete emotsioonide eest! Külalisvõistkond Lääne ringkonnast ← Eelmine Patsid ja liiv, kuid mitte ainult Järgmine → Tühja kõhuga sõda ei peeta Harju särav sügis leitud!

Harju särav sügis leitud!

Ave Nael 5. okt. 2015

Oktoobrikuu esimene nädalavahetus on juba 7. aastat möödunud Harju ringkonna sügiseotsimise matka tähe all. Nagu alati, nii ka seekord - ilm oli suurepärane ja soosis mõnusat sportlikku ajaviidet.

Harju särav sügis leitud!
"Kuhu me järgmisena minema peame?"
Harju särav sügis leitud!
Männiku jsk I võistkond veeteed ületamas

Seekord viis marsruut Kose valda. Seikluslikust rännakust, mis seekord oli motoriseeritult läbi viidud, võttis osa lausa 9 ekipaazi. Võistlusel tuli läbida ca 40 km ja täita 7 ülesannet. Punktides tuli kasutada nii nutikust, osavust kui kiirust. 

 

"Vaieldamatult üks toredamaid elamusi oli paadiralli, midagi teistmoodi ja lausa üllatavat", sõnas üks osaleja peale veeülesannet. Muidugi olid ka teised hästi läbi mõeldud ja toredad ülesanded, ei midagi kontimurdvat, aga samas täpselt sellised, millega üks naiskodukaitsja ikka hakkama saab.

 

Aitäh korraldajatele, kohtunikele ja kõigile osalejatele selle suurepärase sügispäeva ja nende positiivsete emotsioonide eest!

Harju särav sügis leitud!
Külalisvõistkond Lääne ringkonnast

FastLion CMS

Harju särav sügis leitud!

Harju särav sügis leitud!

"Kuhu me järgmisena minema peame?" Männiku jsk I võistkond veeteed ületamas Seekord viis marsruut Kose valda Seikluslikust rännakust, mis seekord oli motoriseeritult läbi viidud, võttis osa lausa 9 ekipaazi Oktoobrikuu esimene nädalavahetus on juba 7. aastat möödunud Harju ringkonna sügiseotsimise matka tähe all. Nagu alati, nii ka seekord - ilm oli suurepärane ja soosis mõnusat sportlikku ajaviidet.

Harju särav sügis leitud!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse