Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Orienteerumismäng Ähijärvel 6 Orienteerumismäng Ähijärvel 6 Läinud pühapäeval (8. augustil) oli meie pere naiskonnal taas rõõm osa võtta Ähijärve orienteerumismängust. Soovitame! ← Eelmine Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus Järgmine → Juuli Võrumaa ringkonnas Orienteerumismäng Ähijärvel 6

Orienteerumismäng Ähijärvel 6

Kaili Preismann 18. augustil 2021

Läinud pühapäeval (8. augustil) oli meie pere naiskonnal taas rõõm osa võtta Ähijärve orienteerumismängust.

Orienteerumismäng Ähijärvel 6
Foto. Tamaara Dräbtsinskaja
Orienteerumismäng Ähijärvel 6
Foto: Tiiu Must

8 km oleks meie võistkonna liikmetele küll jõukohane jalgsi läbida olnud, aga ilmselt mitte sellise aja jooksul, et meid finišis ära oleks jaksatud oodata. Seega lubasid korraldajad lahkelt meil raja ratastega läbida. Kuna võistlus pole aja peale, siis ei teinud me sellega ka kellelegi liiga. Nii saime ka oma kipsis jalaga võistkonnaliikme kaasa võtta. Ilm oli imeline ja kohalikud väiksed teed suisa lust sõita ja mis kõige parem, iga natukese aja tagant leidsime tee äärest mõne põneva ettevõtmise, kus tuli oma kiirus, osavus ja mõistus proovile panna.

Ülesannete täitmise pearaskus jäi küll mulle kui ainsale täiskasvanule, aga tegemist jätkus ka kõigile teistele võistkonnaliikmetele. Kui peale võistlust küsisin, et milline ülesanne kõige ägedam oli, siis 4, 7 ja 8 aastane vastasid, et kõige ägedam oli ikka metallidetektoriga metsa alt varanduse otsimine, aga lisaks meeldis neile ka maja maketi pealt ohtlikke kohti otsida. Aga kui meenutasime, mis punktid veel teele jäid, selgus, et ikkagi ka tuletõrjeauto koos kogu varustusega oli vahva ja magnetiga kala (ehk mutreid) püüda oli tore ja toru seest muna kätte saada oli ka äge ja kokkuvõttes, et kõik kümme punkti koos oma ülesannetega olid huvitavad. Finišis ootas kõiki osalejaid kõhutäis ja ükski osaleja ei jäänud ilma auhinnata, mille olid välja pannud erinevad kohalikud ettevõtjad - Antsla Ilusalong, Värtemäe talu, Tsooru potitehas, Marika Anton FIE, Antsla Tarbijate Ühistu, RMK ja Veski Pubi. Kaugemalt Naiskodukaitse Võrumaa ringkond ja Võrumaa malev. Naiskodukaitsja Eleri Dräbtsinski eestvedamisel viidi orienteerumismängu Ähijärvel läbi kuuendat aastat. Võistlusest saab osa võtta kuni nelja liikmeline võistkond, kellest vähemalt üks võiks olla täiskasvanu. Ja nii enamasti ka on - on võistkondi, mis koosnevad ainult täisealistest, aga on ka kõiki teisi variante ja põnev on kõigil. Soovitame!

FastLion CMS

Orienteerumismäng Ähijärvel 6

Orienteerumismäng Ähijärvel 6

Foto Tamaara Dräbtsinskaja Foto: Tiiu Must 8 km oleks meie võistkonna liikmetele küll jõukohane jalgsi läbida olnud, aga ilmselt mitte sellise aja jooksul, et meid finišis ära oleks jaksatud oodata Läinud pühapäeval (8. augustil) oli meie pere naiskonnal taas rõõm osa võtta Ähijärve orienteerumismängust.

Orienteerumismäng Ähijärvel 6

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse