Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Võrumaa NKK jaoskondade juhtidel ja ka kõigil teistel aktiivsetel liikmetel, kes olid huvitatud, oli väga sisutihe õppepäev 24. juulil Suhka turismitalus. ← Eelmine Juuni Võrumaa ringkonnas Järgmine → Orienteerumismäng Ähijärvel 6 Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus

Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus

Virve Üprus 31. juulil 2021

Võrumaa NKK jaoskondade juhtidel ja ka kõigil teistel aktiivsetel liikmetel, kes olid huvitatud, oli väga sisutihe õppepäev 24.juulil Suhka turismitalus.

Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus
Ühispilt Foto: Talu peremees
Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus
Foto:Heli Kuulmets

 Peateema aruteluks oli järgmise aasta tegevusplaani koostamine. Kuu kuu ja päeva kaupa said paika kõik tegevused. Eht naiselik koosolek oli, ringkonna esinaine Eleri võttis osa arutelust, hüpitades süles oma pooleaastast pojakest. Silja lasi aga näppudel kiirelt käia ja Haapsalu sall sai pikkust juurde. Omaette elamus oli turismitalu, mille peremees meile täiusliku ringkäigu tegi. Paarkümmend aastat visa tööd ja valminud on puhkekeskus, kuhu aja broneerimist võib julgelt kõigile soovitada. Perenaise ülimaitsvad toidud ja serveerimise ilu küünaldega laual, on rohkelt tärne väärt. Peremehe hallata on veel vabatahtlik tuletõrjedepoo. Ümbruskonna majapidamised on turvaliselt ja kiirelt hoitud. Garaa¾is seisab kaks, küll päevinäinud, aga töökorras paakautot. Veneaegne ZIL ja Mercedes. Õhtuseks meelelahutuseks oli suitsusaun ja värskendav ujumine. Kõigele krooniks veeres kohale “ Põgenemistuba”, mis tekitas palju elevust ja andis selgelt mõista, et tark ei torma, vaid nagu instruktsioonis kirjas - loe tähelepanelikult! Päev läks korda. Tegevuste aastaplaan on valmis ja meie usin instruktor Ruth tuletab oma meiliga iga uue kuu alguses meelde millal ja kuhu oma tegevus ja tähelepanu pöörata. Jääb üle ainult osaleda üritustel.

FastLion CMS

Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev

Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev

Ühispilt Foto: Talu peremees Foto:Heli Kuulmets Peateema aruteluks oli järgmise aasta tegevusplaani koostamine Kuu kuu ja päeva kaupa said paika kõik tegevused Võrumaa NKK jaoskondade juhtidel ja ka kõigil teistel aktiivsetel liikmetel, kes olid huvitatud, oli väga sisutihe õppepäev 24.juulil Suhka turismitalus.

Võrumaa ringkonna juhtide õppepäev Suhka talus

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse