Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele! Olete oodatud naistepäevale pühendatud Naiskodukaitse, Sisekaitseakadeemia ja Eesti Politsei Naisühendus korraldavad 6. märtsil 2011 Sisekaitseakadeemias naistepäevateemalise heategevusliku kogupereürituse. innerHTML = writetospan; kers[no-Smpam)ti@naiskodukaitse.ee ← Eelmine Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis Järgmine → Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele!

Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele!

1. märtsil 2011

Naiskodukaitse, Sisekaitseakadeemia ja Eesti Politsei Naisühendus korraldavad 6. märtsil 2011 Sisekaitseakadeemias naistepäevateemalise heategevusliku kogupereürituse.

Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele!

Ürituse peamiseks eesmärgiks on tutvustada naistele võimalusi ning jagada konkreetseid teadmiseid ja oskuseid enda ning oma lähedaste turvalisuse tõstmiseks. Lisaks propageeritakse üritusega kodanikualgatust ja tahetakse tõsta inimeste teadlikkust naiste võimalustest ja ülesannetest jõustruktuurides. Vähemtähtis pole ka heategevuslik eesmärk, milleks on  Eesti Naiste Varjupaikade Liidu toetamine sümboolse hinnaga piletite müügist ja kohapeal kogutud annetustest saadud summaga.

 

Kolme institutsiooni koostöös korraldatav heategevusüritus on suunatud kogu perele: erinevates töötubades leiavad tegevust nii lapsed kui täiskasvanud.

 

Õpetatakse enesekaitset, igapäevaturvalisust ja looduses ellujäämise nippe. Harjutada saab elupäästva esmaabi ja seal hulgas ka elustamise praktilisi oskusi. Tutvumiseks on väljas erinevad relvad ja hea ilma korral ka piirivalve lennusalga kopter ning julgemad saavad kätt proovida laskesimulaatoril.

Toimub jõustruktuuride moeshow ja oma oskusi näitavad teenistuskoerad.

 

Käsitöötubades vilditakse, punutakse, meisterdatakse pärlitest ehteid, õpitakse seebi keetmise nippe, valmistatakse garneeringuid peolauale ja palju muud põnevat.

 

Avatud on meestehoid, kus mehed saavad naistepäevaks oma käega kena kingituse valmistada ja lastenurk. Kohal on ka laste suured sõbrad Lõvi Leo, Nublu ja Ilves Illimar.

 

Lisainfot ürituse kohta ja täpse päevakava leiab kodulehelt www.naistepaev.ee.

 

Lisainfo:

 

Kersti Podmošenski

Naiskodukaitse esinaise asetäitja

Kontakt: 717 9138

kers[no-Smpam)ti@naiskodukaitse.ee">

FastLion CMS

Olete oodatud naistepäevale pühendatud

Olete oodatud naistepäevale pühendatud

Ürituse peamiseks eesmärgiks on tutvustada naistele võimalusi ning jagada konkreetseid teadmiseid ja oskuseid enda ning oma lähedaste turvalisuse tõstmiseks Lisaks propageeritakse üritusega kodanikualgatust ja tahetakse tõsta inimeste teadlikkust naiste võimalustest ja ülesannetest jõustruktuurides Naiskodukaitse, Sisekaitseakadeemia ja Eesti Politsei Naisühendus korraldavad 6. märtsil 2011 Sisekaitseakadeemias naistepäevateemalise heategevusliku kogupereürituse.

Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse