Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Naiskodukaitsjad õpetasid noori 25. -27. veebruaril 2011 Jõgevamaal Anna Haava nimelises Pala Koolis Kodutütarde ja Noorte Kotkaste talvelaagris. ← Eelmine Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama Järgmine → Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele! Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis

Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis

Mariana Maasik 28. veebr. 2011

Naiskodukaitsjad õpetasid noori 25.-27. veebruaril 2011 Jõgevamaal Anna Haava nimelises Pala Koolis Kodutütarde ja Noorte Kotkaste talvelaagris.

Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis
Instruktor Riina koos isikliku haavatuga

Talvelaager toimus koostöös kodutütarde ja naiskodukaitsjatega. Selleaastane talvelaager kandis nime „Oskused metsas“, mille käigus õpetasid naiskodukaitsjad  kodutütardele erinevaid metsa- ja matkatarkusi, seljakoti pakkimist, vile meisterdamist, erinevate sõlmede valmistamist, samuti ka orienteerumist, turvalisust  ja esmaabi.

Instruktoriteks olid naiskodukaitsjad Aive Soolepp, Mariana Maasik, Olga Jürma, Ede Pähn ja Riina Truija.

 

Kui esmased teadmised olid omandatud, jätkus päev suusatamisega. Meie tubli naiskodukaitsja Sigrit Külaots õpetas nii algajaile kui edasijõudnuile suusatarkusi.  Sigrit kuulus ka  Jõgeva noorte naiste võistkonda, kes saavutas  Kaitseliidu  murdmaasuusatamise meistrivõistlustel koos Ede Pähna ja Küllike Saarega 2011.aastal 5 km-s Valgehobusemäel esikoha. Koolitusele järgnes lustakas retk Pala terviseradadel, kus lisaks suusatamisele kontrolliti ka päeva jooksul omandatud teadmisi.

Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis
Instruktor Sigrit

Kogu laager oli üles ehitatud praktiliste tegevuste sooritamistele, mis arendas kodutütarde käelist tegevust, ning ühtlasi õpetas  toimimist ühtse meeskonnana.

 

Koostööürituste tulemusena kujundatakse kodutütarde arvamust naiskodukaitsest panustades  nii organisatsiooni järjepidevusse, kus 18 aastaseks saades  kodutütred jätkavad oma  aktiivset tegevust naiskodukaitse ridades.

 

Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna  liikmetest tegutsevad noortejuhtidena 9 naist.

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager

Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager

Instruktor Riina koos isikliku haavatuga Talvelaager toimus koostöös kodutütarde ja naiskodukaitsjatega Selleaastane talvelaager kandis nime „Oskused metsas“, mille käigus õpetasid naiskodukaitsjad kodutütardele erinevaid metsa- ja matkatarkusi, seljakoti pakkimist, vile meisterdamist, erinevate sõlmede valmistamist, samuti ka orienteerumist, turvalisust ja esmaabi Naiskodukaitsjad õpetasid noori 25.-27. veebruaril 2011 Jõgevamaal Anna Haava nimelises Pala Koolis Kodutütarde ja Noorte Kotkaste talvelaagris.

Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse