Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus Kallid naised! Vaadates tagasi aastale Kaitseliidus, ei leia me ainsatki valdkonda, kus naised poleks olnud esirinnas, kus nad oleksid jäänud märkamatuks. Enamgi veel, väga paljudes asjades olete teie, Kaitseliidu naised, meile kõigile eeskujuks. Lugupidamise ja tänuga Teile Raivo Lumiste Kolonelleitnant ← Eelmine Olete oodatud naistepäevale pühendatud kogupereüritusele! Järgmine → "Naistelt naistele" koguperepäeva külastas üle 500 inimese Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus

Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus

8. märtsil 2011

Kallid naised!
Vaadates tagasi aastale Kaitseliidus, ei leia me ainsatki valdkonda, kus naised poleks olnud esirinnas, kus nad oleksid jäänud märkamatuks. Enamgi veel, väga paljudes asjades olete teie, Kaitseliidu naised, meile kõigile eeskujuks.

Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus

Esmalt on Naiskodukaitse oma aktiivsusnäitajatega tõeliseks etaloniks kogu Kaitseliidu perele. See on saavutus, milleni jõudmiseks tuleb meil teistel veel palju pingutada.

Või võtame rivilise ettevalmistuse. Meie paraadidel on selles osas on juba aastaid eeskujuks olnud Naiskodukaitse. Naiste üksused Võidupühal on alati sirged ja korrektsed, nad näitavad distsipliini, traditsioone ning uhkust oma organisatsiooni üle

Mõistagi ei saa me läbi naisteta valdkondades, mis nõuavad süstemaatilisust, täpsust ja hoolivust. Logistika- ja administratiivvaldkonda võib nimetada küll tagalaks või toetuseks, ent ilma selleta ei liigu miski. On ju naised tegevad toitlustamises, meditsiinis ja teavitustöös, abiks staabiassistentidena ja formeerimisel, ametis igapäevaturvalisuse tagamisega ja nii edasi ja nii edasi.

Ka juhtide tasandil kipub jäme ots olema naiste käes, meenutagem vaid kõiki meie noortejuhte ja instruktoreid nii Kaitseliidu koolis kui ka eriorganisatsioonide ja malevate tasandil.

Sõjalis-sportlikud võistlused on traditsiooniliselt meeste pärusmaa, ometi meenuvad selles seoses ehk esimesena Alutaguse ja Saaremaa vaprad naised. Julged, vastupidavad, treenitud ja tahtejõulised.

Kindlasti on naised innustanud ka meid, mehi, olema tugevad, vaprad ja väsimatud Kaitseliidu tegevuses. Ega ju ei sobi mehel ilusate ja nõudlike silmade pilgu all näidata nõrkust, tüdimust või väsimust. Kodusoojuski on miski, mida suuudavad toota vaid naised. Seda toetust meile tuleb tänasel päeval kindlasti tunnustada.

Tänu teile on meil organisatsioon, mis võiks olla tänasest veelgi rohkem täiuslik ja terviklik ning tasakaalus, kui vaid meie, mehed rohkem pingutaksime!

Kallid naised - me oleme teie üle uhked. Me soovime, et jääksite meie kõrvale nii Eesti riigi kindlustamise töös kui igapäevaelus täna, homme ja igavesti.

Lugupidamise ja tänuga Teile
Raivo Lumiste
Kolonelleitnant

FastLion CMS

Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus

Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus

Esmalt on Naiskodukaitse oma aktiivsusnäitajatega tõeliseks etaloniks kogu Kaitseliidu perele See on saavutus, milleni jõudmiseks tuleb meil teistel veel palju pingutada Kallid naised!Vaadates tagasi aastale Kaitseliidus, ei leia me ainsatki valdkonda, kus naised poleks olnud esirinnas, kus nad oleksid jäänud märkamatuks. Enamgi veel, väga paljudes asjades olete teie, Kaitseliidu naised, meile kõigile eeskujuks.

Kaitseliidu ülema naistepäeva tervitus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse