Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid Laupäeval, 3. septembril toimuvad staabihoones Naiskodukaitse erialagruppide koosolekud, mille üks põhiülesandeid on gruppidele juhtide valimine. htm ← Eelmine Naiskodukaitse aastapäeval panid lilleõied naiste silmad särama Järgmine → „Terve Rakvere Liigub“ kutsub kõiki üles liikuma Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid

Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid

Kristel Kitsing 2. sept. 2011

Laupäeval, 3. septembril toimuvad staabihoones Naiskodukaitse erialagruppide koosolekud, mille üks põhiülesandeid on gruppidele juhtide valimine.

Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid
Naiskodukaitsjad staabiassistendi kursusel. Foto: Kristel Kitsing

Laupäeval kell 9-17 toimub naiskodukaitsjatel Viru maleva staabihoones täispikk tööpäev. Erialagruppide koosolekutel töödatakse välja töökorraldus, info liikumise süsteem ja valitakse gruppidele juhid ning vajadusel juhtidele abid.

 

Naiskodukaitses on moodustatud järgmised erialagrupid: toitlustuse-; meditsiini-, spordi-, kultuuri-, side-ja staabi-, avalike suhete grupid. Lisaks on järgmised spetsialiseerumised: formeerimine ja noortejuht.

 

Liikmete paigutus gruppidesse on vastavalt liikmete endi avaldatud soovile. Naiskodukaitsjatel on võimalik osaleda ka mitme erialagrupi töös või eriala vahetada.

 

13. juuli ringkonna juhatuse koosolekul moodustati Naiskodukaitse Viru ringkonnale erialagrupid. Nende tööle saamiseks on ringkonna juhatus määranud kuupäeva 15. september 2011. Erialagruppide loomine ning rakendamine kõikides ringkondades on prioriteedina kirjas ka Kaitseliidu ülema 2011 aastakäsus.

 

Erialagruppidest ja nende spetsiifikast saab lähemalt lugeda http://www.naiskodukaitse.ee/Erialagrupid_266.htm

 

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid

Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid

Naiskodukaitsjad staabiassistendi kursusel Foto: Kristel Kitsing Laupäeval kell 9-17 toimub naiskodukaitsjatel Viru maleva staabihoones täispikk tööpäev Laupäeval, 3. septembril toimuvad staabihoones Naiskodukaitse erialagruppide koosolekud, mille üks põhiülesandeid on gruppidele juhtide valimine.

Naiskodukaitsjad valivad erialagruppidele juhid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse