Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse Naiskodukaitse korraldab 12. -13. septembril Kirna õppekeskuses, Jõgevamaal ohutushoiulaagri, kuhu on oodatud organisatsiooni mitte kuuluvad naised. Laagris osalejatel on võimalus arendada oma individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks ja ka meeskonnas toimimist. innerHTML = writetospan; sall[no-Smpam)i.hinrikus@naiskodukaitse.ee Ohutushoid ← Eelmine Naiskodukaitse juhid kogunesid aastakoosolekule Järgmine → Naiskodukaitsjad võistlevad sõdurioskustes Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

17. juulil 2020

Naiskodukaitse korraldab 12.-13. septembril Kirna õppekeskuses, Jõgevamaal ohutushoiulaagri, kuhu on oodatud organisatsiooni mitte kuuluvad naised. Laagris osalejatel on võimalus arendada oma individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks ja ka meeskonnas toimimist.

Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse ohutushoiulaager toimub teist korda ning on osalejatele tasuta. Laager on praktilise laadiga - iga teema juures saab ise käed külge panna ja kõike proovida. Laagris saab õppida ja harjutada esmaabi andmist, proovida ise tuld kustutada, õppida enesekaitset ning kuidas metsas hakkama saada. Lisaks on osalejatel võimalik piiluda militaarmaailma ehk end maskeerida, proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad, õppida sidepidamist, püssi lasta ning ööbida sõduritelgis. Loomulikult ei puudu laagrist ka saun ja meelelahutusprogramm.

 

Kui laagris osalemise takistuseks on see, et osalejal pole oma 7+ vanuses last kellegagi jätta, siis saab ta kaasa võtta - Naiskodukaitse korraldab laagris lastele ohutusteemalisi tegevusi.

 

“Laagri eesmärk on anda osalejatele võimalus arendada enda individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks, kuid ka meeskonnas toimimist,” ütles laagri peakorraldaja, Naiskodukaitse arendusspetsialist Sälli Hinrikus. “Laager annab võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohane igas vanuses ja füüsilises vormis naistele,” lisas Hinrikus.

 

Lisainfo laagri kohta Facebookis:

https://www.facebook.com/events/278155466587849

Registreerimine: https://forms.gle/QCDHcMxiW1d8X4Zx5
Vaid Facebooki üritusel "osalemine" ei taga kohta laagris.

 

 

Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse läbi Kaitseliidu tegevuses osalemise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Ühe olulise suunana arendab Naiskodukaitse elanikkonnakaitse valdkonda. Iga Naiskodukaitse liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata. Praeguse seisuga on Naiskodukaitses enam kui 2600 liiget.


Lisainfo:
Sälli Hinrikus
Naiskodukaitse arendusspetsialist
Telefon 53017562
e-posti aadress

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse ohutushoiulaager toimub teist korda ning on osalejatele tasuta Laager on praktilise laadiga - iga teema juures saab ise käed külge panna ja kõike proovida Naiskodukaitse korraldab 12.-13. septembril Kirna õppekeskuses, Jõgevamaal ohutushoiulaagri, kuhu on oodatud organisatsiooni mitte kuuluvad naised. Laagris osalejatel on võimalus arendada oma individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks ja ka meeskonnas toimimist.

Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse