Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama Naiskodukaitse avalike suhete kursus Läinud nädalavahetusel viidi KVÜÕA matkekeskuses läbi Kaitseliidu Kooli egiidialune Naiskodukaitse avalike suhete kursus, mille lõpetas 15 naiskodukaitsjat. Kursusel osales õppureid kõigist ringkondadest üle Eesti. ← Eelmine Rapla naised osalesid Tartu maratonil Järgmine → Naiskodukaitse ja Kodutütarde talvelaager Pala Koolis Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama

Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama

Kristel Kitsing 22. veebr. 2011

Läinud nädalavahetusel viidi KVÜÕA matkekeskuses läbi Kaitseliidu
Kooli egiidialune Naiskodukaitse avalike suhete kursus, mille lõpetas 15
naiskodukaitsjat. Kursusel osales õppureid kõigist ringkondadest üle
Eesti.

Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama
Kursuse raames tuli õppuritel ette valmistada näidismessistend käepärastest vahenditest.

Kolme päeva jooksul said naised aru positiivse esmamulje jätmise olulisusest, värbajate valiku ja meediasuhtluse põhimõtetest. Üheks oluliseks töövahendiks oli ka arvuti, mille peal jagati näpunäiteid ajakirjanduslike tekstide ülesehitusest ja ka fotode rollist sõnumi edastamisel.

"Üle pika aja tulin koolituselt koju tundega, et voh!, see oli täitsa lahe," rääkis kursusel osalenud Viru-Nigula jaoskonna liige Anu Laidinen. "Tahaks öelda, et ei tundnud peale pikki ja sisutihedaid koolituspäevi isegi väsimust mitte, kuid siis valetaksin," tõdes ta. "Väsimust tundsin, kuid see oli selline mõnus väsimus," jagas muljeid värskelt kursuse lõpetanud Laidinen.

Koolitusel osalenud Anu luges väga kasulikuks infot, mida jagati voldikute ja plakatite koostamise kohta. "Ka hakkas mõte jooksma teemal, et ehk peaks hakkama kohe, - kohe päris kohe -, tegelema oma jaoskonna kroonika kirjutamisega," lisas Laidinen, tunnistades ühtlasi, et ega see Naiskodukaitse avalikkusele näitamine polegi nii kerge ühti. "Ei ole ikka nii, et "tulge meie boksi ja et meil on see kõikse paremad naised koos ja kõikse paremad tegevused oo meitel!" Tuleb mõelda! Kõvasti mõelda!"

Kursuse läbiviimise tulemusena tekib liikmeid, kes on võimelised tegelema Naiskodukaitse mainekujunduse ja avalike suhetega, mis paneb aluse Naiskodukaitse kujunemisele ühiskonnas laialt tunnustatud ja prestiizseks organisatsiooniks, mille arvukas liikmeskond on aktiivne ja motiveeritud.

Koolituse läbinu on suuteline korraldama oma ringkonna avalikke suhteid, järgides mainekujunduse aluseid, korraldama organisatsiooni sisekommunikatsiooni toimimist ning tegema ettepanekuid, kuidas oma ringkonna PR valdkonda arendada. Õppuse läbinu väärtustab Naiskodukaitse ajalugu ning teab, kuidas seda jäädvustada ja esitleda.

PR kursus hõlmab 10 akadeemilist tundi kaugõppes ning 20 statsionaarõppes. Varasemalt on kursust korraldanud Tallinna ja Sakala ringkond, sel korral viidi koolitus läbi Tartu ringkonnas. Instruktoriteks olid naiskodukaitsjad Leane Morits ja Virge Prank-Vijard Tartu ringkonnast, Jane Särg Sakala ringkonnast, Taive Kuuse Järva ringkonnast ja Kristel Kitsing Viru ringkonnast.

FastLion CMS

Naiskodukaitse avalike suhete kursus

Naiskodukaitse avalike suhete kursus

Kursuse raames tuli õppuritel ette valmistada näidismessistend käepärastest vahenditest Kolme päeva jooksul said naised aru positiivse esmamulje jätmise olulisusest, värbajate valiku ja meediasuhtluse põhimõtetest Läinud nädalavahetusel viidi KVÜÕA matkekeskuses läbi KaitseliiduKooli egiidialune Naiskodukaitse avalike suhete kursus, mille lõpetas 15naiskodukaitsjat. Kursusel osales õppureid kõigist ringkondadest üleEesti.

Naiskodukaitse avalike suhete kursus motiveerib panustama

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse