Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib aasta ema Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab ettepanekuid Väike-Maarja valla Aasta Ema tiitli omistamiseks. Tähtpäevad ← Eelmine Reportaa¾ ellujäämiskoolituselt Järgmine → Rullid alla! Suvi tuleb Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib aasta ema

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib aasta ema

Kristel Kitsing 4. aprillil 2017

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab ettepanekuid Väike-Maarja valla Aasta Ema tiitli omistamiseks.

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib aasta ema

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaise Anneli Mikiveri sõnul on aunimetuse eesmärk tõsta esile emadust ja ema rolli. „Usun, et väärilisi kandidaate leidub Väike-Maarja valla igas külas. Innustan kodukandi inimesi märkama neid emasid, kelle kiitmiseks ning panuse hindamiseks jääb sõnadestki puudu,“ julgustas Mikiver.

 

Aasta ema tiitel antakse emale, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Kandidaat peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja Väike-Maarja valla elanik.

 

Ettepanekuid saab esitada siit https://goo.gl/forms/WUFZrY8FEhK196cE3. Viimane päev ettepanekute esitamiseks on 25. aprill 2017.

 

Otsuse tiitli andmiseks teeb ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaistjad ja Väike-Maarja valla esindajad.

Naiskodukaitse Väike-Maarja esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem tunnustavad Väike-Maarja valla aasta ema 12. mail Väike-Maarja seltsimajas.

 

Tänavu annab Väike-Maarja jaoskond aasta ema tiitlit välja esimest korda, aga soov on sellest algatusest välja arendada järjepidev traditsioon.

pdf VÄIKE-MAARJA AASTA EMA AUNIMETUSE ANDMISE STATUUT (.pdf 0,2Mb).

FastLion CMS

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaise Anneli Mikiveri sõnul on aunimetuse eesmärk tõsta esile emadust ja ema rolli „Usun, et väärilisi kandidaate leidub Väike-Maarja valla igas külas Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ootab ettepanekuid Väike-Maarja valla Aasta Ema tiitli omistamiseks.

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond otsib aasta ema

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse