Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Detsembri keskel toimus traditsiooniline jõulupidu Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva liikmete lastele. Tavapäraselt toimus ka naiskodukaitsjate korraldatud heategevusmüük, mille tulu on viimastel aastatel annetatud "Märka ja aita" fondile. Aitame kõik koos lapsi, kes abi vajavad! Mitte keegi ei saaks tänulikum olla! Rahulikku jõuluaega soovides Naiskodukaitse Tallinna ringkonna pere Heategevus Tähtpäevad ← Eelmine Muusika jaoskond 20! Järgmine → Tsiviil-militaarkoostöö väljaõpe Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu

20. dets. 2017

Detsembri keskel toimus traditsiooniline jõulupidu Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva liikmete lastele. Tavapäraselt toimus ka naiskodukaitsjate korraldatud heategevusmüük, mille tulu on viimastel aastatel annetatud "Märka ja aita" fondile.

Jõulupidu organiseerisid sel aastal üheskoos Lääne ja Toompea jaoskonna usinad naised. Osalejaid oli kokku üle 200, neist 159 lapsed. Pisiperet rõõmustas lasteteatri etendus, millele vanemadki kaasa muigasid. Seejärel saabus kauaoodatud jõuluvana koos kingikottidega, milles jätkus maiustamist nii kõhule kui ka hingele: lisaks magusale leidis iga laps pakist ka vahva raamatu "Pisike puu", kuhu on nopitud jutte ning luuletusi tuntud ja armastatud eesti lastekirjanike loomingust.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu
Foto: Marju Mändmets

Heategevusmüügil koguti sel aastal rekordilised 200 eurot, mis annetatakse "Märka ja aita" fondile. Selle fondi abisaajateks on kahe- kuni kümneaastased lasteaialapsed ja õpilased, kes on kaotanud oma vanema või on muul viisil tõsistesse raskustesse sattunud. Lastele osutatakse abi lasteaias või koolis käimiseks ning õppetööks vajalike esemete, näiteks soojade rõivaste, spordirõivaste, jalanõude, kunstitarbete vms muretsemisel.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu
Foto: Marju Mändmets

"Märka ja aita" fondi saab toetada, annetades Tallinna Alushariduse Juhtide Ühenduse (TAHJÜ) erikontole SEB EE101010220109320011.

"Märka ja aita" laste lugusid saab lugeda kodulehel http://markajaaita.haridus.ee --> "Laste lood".  

 

Aitame kõik koos lapsi, kes abi vajavad! Mitte keegi ei saaks tänulikum olla!

 
Rahulikku jõuluaega soovides
Naiskodukaitse Tallinna ringkonna pere

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja

Jõulupidu organiseerisid sel aastal üheskoos Lääne ja Toompea jaoskonna usinad naised Osalejaid oli kokku üle 200, neist 159 lapsed Detsembri keskel toimus traditsiooniline jõulupidu Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva liikmete lastele. Tavapäraselt toimus ka naiskodukaitsjate korraldatud heategevusmüük, mille tulu on viimastel aastatel annetatud "Märka ja aita" fondile.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse