Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Muusika jaoskond 20! Muusika jaoskond 20! 13. detsembri õhtupoolikul oli Uus-Tatari saal pidulikku hõngu täis: Muusika jaoskond tähistas oma 20 aasta juubelit. Soovime neile jätkuvalt tegusaid aastaid! Foto: Heidi Tormet Tähtpäevad ← Eelmine Endiselt särtsakas väärikas vanadaam - Tallinna ringkond 90 Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkonna ja Kaitseliidu Tallinna maleva laste jõulupidu Muusika jaoskond 20!

Muusika jaoskond 20!

Berit Cavegn, Anneli Looken 20. dets. 2017

13. detsembri õhtupoolikul oli Uus-Tatari saal pidulikku hõngu täis: Muusika jaoskond tähistas oma 20 aasta juubelit.

Nagu selles eas noorele muusikalembesele neiule kohane, jagus peol muusikat ja melu. Lauldi ja meenutati hea sõnaga möödunut, mäletati lahkunuid ja avaldati tunnustust headele jaoskonnakaaslastele. Naiskodukaitse logoga meened said kolm koorijuhti, õnnitleti sünnipäevalapsi ja Muusika jaoskonnale tuli sellel õhtul ühe uue liikme näol isegi lisa.

Muusika jaoskond 20!
Foto: Heidi Tormet

Keegi ei püüdnud õhtut “raamidesse suruda” ja nii ei saanudki aru, millal ametlik osa lõppes või kas lõppes. Väga meeleolukad olid esinemised koos solist Karliga ja akordionist Olevi abil lauldi peaolaua taga kõigile tuntud laule. Lisaks sellele, et lauldi juba tuttavaid Muusika jaoskonna repertuaaris olevaid laule, esines veel ka Muusika jaoskonna ansambel. Nii jaoskonna kui ka külaliste suus kõlasid ka Ralf Kaupi kirjutatud vabadusvõitluse laulud.

Muusika jaoskond 20!
Foto: Heidi Tormet
Muusika jaoskond 20!
Foto: Heidi Tormet

Õhtu edenedes said hoo sisse jutud vabadusvõitlusest, leitud aaretest ning koosveedetud aegadest. Külalised said esitada soovilaule. Igas hetkes hõngus uhkus oma riigi ja eriti riigikaitse üle. Veel enne lõppu kostitati osalejaid huvitavate küsimuste ringiga. Kas tead näiteks, missuguses riigis on nii parem- kui ka vasakpoolne liiklus? (Üks vastustest: USA-s, täpsemalt on vasakpoolne liiklus Neitsisaartel).

 

Laud oli terve õhtu Muusika jaoskonna lahkusele kohaselt lookas. Kui hakkas kostma lõpukell, olid kiired käed toimetamas ja endalegi märkamatult sätiti kõik endisesse olekusse. Oli väga tore näha, kui ühtse jaoskonnast on tegemist. Soovime neile jätkuvalt tegusaid aastaid!

Muusika jaoskond 20!
Foto: Heidi Tormet

FastLion CMS

Muusika jaoskond 20!

Muusika jaoskond 20!

Nagu selles eas noorele muusikalembesele neiule kohane, jagus peol muusikat ja melu Lauldi ja meenutati hea sõnaga möödunut, mäletati lahkunuid ja avaldati tunnustust headele jaoskonnakaaslastele 13. detsembri õhtupoolikul oli Uus-Tatari saal pidulikku hõngu täis: Muusika jaoskond tähistas oma 20 aasta juubelit.

Muusika jaoskond 20!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse