Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist' Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist' Pühapäeval, 7. juunil toimus Kaitseliidu Küberi rühma poolt korraldatud veebiturvalisuse-alane koolitus, mis oli värskendavaks äratuskellaks meie hallis (argi)päevas. ← Eelmine Pärnumaa ringkonna sünnipäeval taasloodi Pärnu jaoskond Järgmine → Pärnumaa naised andsid plekkpurkidele uue elu Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist'

Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist'

Kristin Mei 11. juunil 2015

Pühapäeval, 7. juunil toimus Kaitseliidu Küberi rühma poolt korraldatud veebiturvalisuse-alane koolitus, mis oli värskendavaks äratuskellaks meie hallis (argi)päevas.

Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist'
Foto. Liina Toome

Koolituse läbiviijad olid kõik suurte kogemustega spetsialistid, kes jagasid oma teadmisi ääretu entusiasmiga, mis nakatas uute teadmiste ja tähelepanekute ning entusiasmipisikuga ka neid, kes koolitusele olid tulnud.

Koolitusel osales kaitseliitlaste kõrval ka neli naiskodukaitsjat, kellest kaks on side- ja staabi erialagrupi liikmed. Nende arvates sai koolitusel kasulikke nõuandeid nii igapäevaelus hakkama saamiseks kui ka staabitöös ohuolukordade ärahoidmiseks.

Koolituse käigus pandi kõikidele arvuti- ja nutiseadmete kasutajatele rangelt südamele olla oma tehnikavidinaid kasutades ning kübermaailmas liigeldes hoolikas ja tähelepanelik „liikleja“. Sest kuigi kõik, mida me teeme, teeme omal vastutusel, on parem rõhuda turvalisusele, kui kannatada hiljem suuri kahjusid, mille on põhjustanud meie oma hooletus või oskamatu käitumine võrgus olevate seadmete kaudu välja saadetava info edastamise osas. Ei tohi unustada, etiga seade, mis on võrgus, on jälgitav.

FastLion CMS

Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist'

Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist'

Foto Liina Toome Koolituse läbiviijad olid kõik suurte kogemustega spetsialistid, kes jagasid oma teadmisi ääretu entusiasmiga, mis nakatas uute teadmiste ja tähelepanekute ning entusiasmipisikuga ka neid, kes koolitusele olid tulnud Pühapäeval, 7. juunil toimus Kaitseliidu Küberi rühma poolt korraldatud veebiturvalisuse-alane koolitus, mis oli värskendavaks äratuskellaks meie hallis (argi)päevas.

Naised õppisid kübermaailmas 'liiklemist'

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse