Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus NKK 84 aastapäeva tähistamine 3. septembril tulid Tartu ringkonna naiskodukaitsjad kokku Eesti Üliõpilaste Seltsi majja, et siin tähistada NKK 84. aastapäeva. Soliidne ja kaunis maja lõi selleks hea õhustiku. august) Järgmine → Tartu ringkonna külalisõhtu NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus

NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus

Eha Jakobson 6. sept. 2011

3. septembril tulid Tartu ringkonna naiskodukaitsjad kokku Eesti Üliõpilaste Seltsi majja, et siin tähistada NKK 84. aastapäeva. Soliidne ja kaunis maja lõi selleks hea õhustiku.

NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus

Ringkonna esinaine Virge Prank-Vijard tervitas kõiki kohalolijaid. Kultuurigrupp oli ette valmistanud päevakohased tekstid, mis kajastasid NKK liikmete arvamusi oma organisatsiooni ja naiskodukaitsjaks olemise kohta, ning sidunud need osavalt toimuva sündmusega.

 

Ringkonna esinaine ja instruktor Leane Morits andsid tublimatele kätte teenetemärgid ja tänukirjad. Põhja-Tartu jaoskonna aseesinaine Margit Soieva pidas südamesse mineva kõne. Tervitama ja õnne soovima olid tulnud Tartu maleva pealik Janno Rosenberg ja kodutütarde esindus, väikese hilinemisega ka Tamme malevkonna pealik Tarmo Pihlik. Oma mälestusi 1939. aastal naiskodukaitsjaks olemisest jagas pr. Linda Kraft. Nauditi koosolemist ka ühise laua taga, mille olid katnud tublid küpsetajad.

NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus
NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus

FastLion CMS

NKK 84 aastapäeva tähistamine

NKK 84 aastapäeva tähistamine

Ringkonna esinaine Virge Prank-Vijard tervitas kõiki kohalolijaid Kultuurigrupp oli ette valmistanud päevakohased tekstid, mis kajastasid NKK liikmete arvamusi oma organisatsiooni ja naiskodukaitsjaks olemise kohta, ning sidunud need osavalt toimuva sündmusega 3. septembril tulid Tartu ringkonna naiskodukaitsjad kokku Eesti Üliõpilaste Seltsi majja, et siin tähistada NKK 84. aastapäeva. Soliidne ja kaunis maja lõi selleks hea õhustiku.

NKK 84. aastapäeva tähistamine Tartus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse