Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu ringkonna külalisõhtu Tartu ringkonna külalisõhtu Teisipäevaõhtu Kadetikasiinos. Õlu, piljard, käratsevad mehed. . . Ei-ei. Tee, kohv, küpsetised, vaikselt keskustelu pidavad naised. Pärast akadeemilist veerandtundi on kogunenud piisavalt rahvast, et alustada järjekordse lahtiste uste päevaga. No tegelikult on ju uksed kinni ja kellaaeg ka hiline, nii et nimetus "külalisõhtu" läheb asja ette. aastapäeva tähistamine Tartus Järgmine → Tartu ringkonna Tamme jaoskond korraldas heategevusürituse Tartu ringkonna külalisõhtu

Tartu ringkonna külalisõhtu

Triin Nooska 13. sept. 2011

Teisipäevaõhtu Kadetikasiinos. Õlu, piljard, käratsevad mehed... Ei-ei. Tee, kohv, küpsetised, vaikselt keskustelu pidavad naised. Pärast akadeemilist veerandtundi on kogunenud piisavalt rahvast, et alustada järjekordse lahtiste uste päevaga. No tegelikult on ju uksed kinni ja kellaaeg ka hiline, nii et nimetus "külalisõhtu" läheb asja ette.

Tartu ringkonna külalisõhtu
Tartu ringkonna külalisõhtu

Sõna saavad jaoskondade esinaised, et tutvustada oma tegevust ning meelitada uued liikmekandidaadid just oma jaoskonda. Erialagruppide vedajad on kohale tulnud näitlikustavate vahenditega. Kes ei tahaks liituda toitlustusgrupiga, kui oled ära näinud meetrise supikulbi või pudrumõla?!

Gruppide tutvustamise lõpuks on kohale jõudnud külalised teisest ilmast. Mari Raamot ja Alice Kuperjanov viivad kohalviibijad ajas tagasi aastasse 1927, et meenutada Naiskodukaitse algusaegu.

Tartu ringkonna külalisõhtu

Õhtu lõpeb teadmisega, et meil on väga palju toredaid liikmekandidaate. Jõudu neile ja meile samuti!

Tartu ringkonna külalisõhtu

FastLion CMS

Tartu ringkonna külalisõhtu

Tartu ringkonna külalisõhtu

Sõna saavad jaoskondade esinaised, et tutvustada oma tegevust ning meelitada uued liikmekandidaadid just oma jaoskonda Erialagruppide vedajad on kohale tulnud näitlikustavate vahenditega Teisipäevaõhtu Kadetikasiinos. Õlu, piljard, käratsevad mehed... Ei-ei. Tee, kohv, küpsetised, vaikselt keskustelu pidavad naised. Pärast akadeemilist veerandtundi on kogunenud piisavalt rahvast, et alustada järjekordse lahtiste uste päevaga. No tegelikult on ju uksed kinni ja kellaaeg ka hiline, nii et nimetus "külalisõhtu" läheb asja ette.

Tartu ringkonna külalisõhtu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse