Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koristustöödel Villa Mari juures Koristustöödel Villa Mari juures 3. mai varahommikul algas sõit Virumaale, Võsu poole, kus rõõmsalt meelestatud Naiskodukaitse Sakala ringkonna naised otsustasid selleks päevaks ennast pühendada kevadistele koristustöödele Villa Mari aias. Suured tänud kõigile kauni majaümbruse korrastamisel! Sakala Maleva Naiskodukaitse tegevliige Ursula Mikkor ← Eelmine Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis Järgmine → Toimus Sakala Seiklus 2010 ! Koristustöödel Villa Mari juures

Koristustöödel Villa Mari juures

Ursula Mikkor 11. mail 2010

3. mai varahommikul algas sõit Virumaale, Võsu poole, kus rõõmsalt meelestatud Naiskodukaitse Sakala ringkonna naised otsustasid selleks päevaks ennast pühendada kevadistele koristustöödele Villa Mari aias.

Koristustöödel Villa Mari juures

Ilm oli päikesepaisteline ja nõrga tuulekesega, igati soosis meie ettevõtmist. Sealne loodus oli meie kevadistest tärkamistest nädala jagu maas, põhjapoolsetel metsaäärtel valendas lumi ja kraavides läigatas jääkirmetis. Kaselehed olid pungades.

 

Kõigil oli soov anda oma tööpanus, et hiljem nautida puhtaks riisutud muruala ja kokkutassitud oksahunnikuid. Lehed sai topitud suurtesse prügikottidesse, mille kokkutassimisel sai tõdetud kottiderivi mahukust. Majaümbruse plats ja kiviparkett pühitud.

Suureks abiliseks oli pisipõnn Karl-Erik, kes oli oma käru ja rehaga väsimatult abis. Kuna päev kujunes pikaks, hoolitses söögi eest Malle. Tänud talle maitsva supi ja võileibade eest.

Enne äratulekut pärast ühissöömist avaldas Leili omapoolse mõtte, korraldada siin suvel mitmepäevaline koolitus. Mõnus oli koos viibida selles looduskaunis kohas ja osa saada endale meelepärasest üritusest.

Suured tänud kõigile kauni majaümbruse korrastamisel!
Sakala Maleva Naiskodukaitse tegevliige Ursula Mikkor

 

FastLion CMS

Koristustöödel Villa Mari juures

Koristustöödel Villa Mari juures

Ilm oli päikesepaisteline ja nõrga tuulekesega, igati soosis meie ettevõtmist Sealne loodus oli meie kevadistest tärkamistest nädala jagu maas, põhjapoolsetel metsaäärtel valendas lumi ja kraavides läigatas jääkirmetis 3. mai varahommikul algas sõit Virumaale, Võsu poole, kus rõõmsalt meelestatud Naiskodukaitse Sakala ringkonna naised otsustasid selleks päevaks ennast pühendada kevadistele koristustöödele Villa Mari aias.

Koristustöödel Villa Mari juures

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse