Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi Esmaspäeval 12. aprillil kohtusid meie ringkonna naiskodukaitsjad Urve ja Kristi Loit Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis toitlustuse eriala esimese kursuse noortega ja tutvustasid neile Naiskodukaitse ja Kaitseliidu tegevust. ← Eelmine Munapüha üritus koos kodutütardega Järgmine → Koristustöödel Villa Mari juures Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis

Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis

Urve Loit 13. aprillil 2010

Esmaspäeval 12.aprillil kohtusid meie ringkonna naiskodukaitsjad Urve ja Kristi Loit Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis toitlustuse eriala esimese kursuse noortega ja tutvustasid neile Naiskodukaitse ja Kaitseliidu tegevust.

Jutuks tuli Kaitseliidu ja Naiskodukaitse lühiajalugu ja organisatsiooni tänapäevased tegevused, sh räägiti Naiskodukaitse erialarühmadest ning naiste, meeste ja noorte osast organisatsioonis. Kristi tutvustas matkadel osalemist ja selleks vajalikku varustust.

 

Kokkuvõttes võib öelda, et kohtumine oli mõlemale poolele muljetavaldav ja meeldejääv, ning kokku lepiti, et alustatakse tegevust edaspidise koostöö arendamise osas.

FastLion CMS

Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi

Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi

Jutuks tuli Kaitseliidu ja Naiskodukaitse lühiajalugu ja organisatsiooni tänapäevased tegevused, sh räägiti Naiskodukaitse erialarühmadest ning naiste, meeste ja noorte osast organisatsioonis Kristi tutvustas matkadel osalemist ja selleks vajalikku varustust Esmaspäeval 12.aprillil kohtusid meie ringkonna naiskodukaitsjad Urve ja Kristi Loit Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis toitlustuse eriala esimese kursuse noortega ja tutvustasid neile Naiskodukaitse ja Kaitseliidu tegevust.

Naiskodukaitse tegevuse tutvustamine Viljandi Ühendatud Kutsekeskkoolis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse