Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koila-Unukse kanti ei maksa relvaga vehkima minna Koila-Unukse kanti ei maksa 26. mail k. a-l toimus Rutjal järjekorras neljas Gustav Lokotari nimeline mälestusvõistlus laskmises, mis korraldati Viru-Nigula vallapäevade raames kodukandi suurmehe auks. Samanimelisi võistlusi on veel Alutaguse malevas (Lüganuse kompanii võistlus) ja üle-eestiline Viru malevas. ← Eelmine Viru naised napsasid koormusmatkal pjedestaalikoha Järgmine → Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“ Koila-Unukse kanti ei maksa relvaga vehkima minna

Koila-Unukse kanti ei maksa relvaga vehkima minna

Anu Laidinen 29. mail 2012

26. mail k.a-l toimus Rutjal järjekorras neljas Gustav Lokotari nimeline mälestusvõistlus laskmises, mis korraldati Viru-Nigula vallapäevade raames kodukandi suurmehe auks. Samanimelisi võistlusi on veel Alutaguse malevas (Lüganuse kompanii võistlus) ja üle-eestiline Viru malevas.

Koila-Unukse kanti ei maksa relvaga vehkima minna
Koila-Unukse kanti ei maksa relvaga vehkima minna

Relvadena võis kasutada AK 4 ja G 3. Võistluslaske tuli teha 3x10: lamades, püsti ja põlvelt.

 

Võistlusele väljakutsujaks oli Kaitseliidu Viru-Nigula rühm eesotsas nooremleitnant Jaak Lepikuga. Tegevus laskeväljal toimus aga Viru maleva nooreminstruktori vanemveebli Alger Nurga taktikepi all.

 

Kohale oli tulnud kuus võistkonda: Kaitseliidu Viru-Nigula rühm, Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond, Viru-Nigula Spordiklubi, Viru-Nigula jahtkond, Kaitseliidu Alutaguse maleva Kalvi rühm ja motoklubi Maholm – kokku 23 laskurit.

 

Selgitati välja kolm individuaalselt parimat laskurit, kelleks osutusid Guido Reimer – I koht (253 punkti), Jaak Lepik – II koht (237 punkti) ja Raul Järvi (229 punkti) – III koht. Parimad võistkonnad võistlejate tulemuste kogusummas jagunesid järgmiselt: I koht – MTÜ Viru-Nigula jahtkond (885 punkti), II koht – KL Viru-Nigula rühm (867 punkti) ja III koht – KL Alutaguse maleva Kalvi rühm (750 punkti). Parimaks naislaskuriks osutus Anu Laidinen, jäädes individuaalses arvestuses viiendaks (219 punkti).

 

Viru-Nigula vallas asuvad Koila ja Unukse küla on igatahes väga tublisti kaitstud, sest kõik kolm parimat laskurit individuaalses arvestuses elavad üksteise suhtes ühe kilomeetri raadiuses. Olgu ära mainitud, et meister Gustav Lokotar oli ise ka Koila-mees.

 


Fotod 

xls Protokoll (.xls 13,8Kb).

FastLion CMS

Koila-Unukse kanti ei maksa

Koila-Unukse kanti ei maksa

Relvadena võis kasutada AK 4 ja G 3 Võistluslaske tuli teha 3x10: lamades, püsti ja põlvelt 26. mail k.a-l toimus Rutjal järjekorras neljas Gustav Lokotari nimeline mälestusvõistlus laskmises, mis korraldati Viru-Nigula vallapäevade raames kodukandi suurmehe auks. Samanimelisi võistlusi on veel Alutaguse malevas (Lüganuse kompanii võistlus) ja üle-eestiline Viru malevas.

Koila-Unukse kanti ei maksa relvaga vehkima minna

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse