Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“ Fotojahi juunikuu teema on Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel. Fotojahi juunikuu teema on “Tuli”. ← Eelmine Virukad tulid idas kolmandaks Järgmine → Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“

Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“

Kristel Kitsing 3. juunil 2012

Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel. Fotojahi juunikuu teema on “Tuli”.

Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“

Fotojahile on oodatud osalema lisaks Viru ringkonna naiskodukaitsjatele ka piirkonna kodutütred ja noorkotkad.

 

Jpg-formaadis foto peab olema tehtud fotojahi toimumise ajal ja osaleja enda poolt. Fotot on lubatud töödelda järgmises ulatuses: parajaks lõikamine, heleduse ja kontrastsuse parandamine, pildi pööramine. Lubatud ei ole muud töötlused, nt efektide lisamine, mitme pildi kokku-miksimine jne. Fotojahil osaledes tuleb kasuks vaimukus ja piiramatu fantaasia.

 

Fotojahis osalejad saavad oma pildi saata aadressile viru[no-Smpam)fotojaht@gmail.com" target="_blank">.

 

Iga osaleja saab saata ühe foto, mille juurde tuleb lisada fotojahi teema ehk ülesande nimi, pildi pealkiri ning pildi tegemise kuupäev.

 

Fotojahi ülesanne ja laekunud pildid on nähtavad albumis http://picasaweb.com/virufotojaht. Jahile kaasaelajatel on lubatud pilte heatahtlikult kommenteerida ja neid vaadates heatahtlikult naerda.

 

Igal kalendrikuul lisandub uus fotojahi ülesanne. Samas võib eelmistele ülesannetele saata pilte kuni 2012. aasta lõpuni, s.t et kui ei olnud võimalust märtsikuu ülesandele pilti saata, võib selle saata ka septembris.

 

Aasta lõpus tuleb kokku auväärt ¾ürii, kes jagab eripreemiad aktiivsematele, vaimukamatele jne.

Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“

FastLion CMS

Fotojahi juunikuu teema on

Fotojahi juunikuu teema on

Fotojahile on oodatud osalema lisaks Viru ringkonna naiskodukaitsjatele ka piirkonna kodutütred ja noorkotkad Jpg-formaadis foto peab olema tehtud fotojahi toimumise ajal ja osaleja enda poolt Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel. Fotojahi juunikuu teema on “Tuli”.

Fotojahi juunikuu teema on „Tuli“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse