Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kogu Pere Isadepäev! Kogu Pere Isadepäev! Te ju teate, mis päev on isadepäev? Kas Teil on enda isa jaoks selleks aastaks juba kingitus olemas? Tehke enda kallile isale isadepäevaks üllatus ja viige ta kodust välja. Kui pühapäevahommikused pannkoogid on söödud, siis on aeg seada sammud Torma Spordihoone poole. Kell 13. 00 on seal algamas Kogu Pere Isadepäev kus on põnevat tegemist nii isadele kui teistele pereliikmetele. com/KoguPereIsadepaev ← Eelmine Metsa seenele! Auuuu, auuuu ! Järgmine → NKK Jõgeva ringkonna auliikme õnnesoov NKK Jõgeva ringkonna 20 aastapäevaks Kogu Pere Isadepäev!

Kogu Pere Isadepäev!

Jaana Sepper 25. okt. 2012

Te ju teate, mis päev on isadepäev? Kas Teil on enda isa jaoks selleks aastaks juba kingitus olemas? Tehke enda kallile isale isadepäevaks üllatus ja viige ta kodust välja. Kui pühapäevahommikused pannkoogid on söödud, siis on aeg seada sammud Torma Spordihoone poole. Kell 13.00 on seal algamas Kogu Pere Isadepäev kus on põnevat tegemist nii isadele kui teistele pereliikmetele.

Kogu Pere Isadepäev!

Juba eelmisel aastal võtsid Torma jaoskonna naised nõuks korraldada kohalikule vallarahvale üks tore kogupere üritus. Kuna siis oli meie ettevõtmisel suur menu otsustasime, et teeme sellest ühe toreda traditsiooni aga nüüd juba tervele maakonnale. Koos Kaitseliiduga oleme kohale kutsunud Päästeameti, Politsei ja Piirivalveameti ühes laste lemmiku Lõvi Leoga, teeme toredaid võistlusmänge, paneme proovile isade täpset kätt ja silma ning lastele on palju vahvat tegemist. Pärast pikka päeva sööme suppi ja A.LeCoq kostitab lapsi Limpa kõrrejookidega. Juba tänaseks on meie üritusele õla alla pannud väga palju toredaid toetajaid ilma kelleta me hakkama ei saaks.

 

Lisainfot ürituse kohta leiad meie FB lehelt https://www.facebook.com/KoguPereIsadepaev

FastLion CMS

Kogu Pere Isadepäev!

Kogu Pere Isadepäev!

Juba eelmisel aastal võtsid Torma jaoskonna naised nõuks korraldada kohalikule vallarahvale üks tore kogupere üritus Kuna siis oli meie ettevõtmisel suur menu otsustasime, et teeme sellest ühe toreda traditsiooni aga nüüd juba tervele maakonnale Te ju teate, mis päev on isadepäev? Kas Teil on enda isa jaoks selleks aastaks juba kingitus olemas? Tehke enda kallile isale isadepäevaks üllatus ja viige ta kodust välja. Kui pühapäevahommikused pannkoogid on söödud, siis on aeg seada sammud Torma Spordihoone poole. Kell 13.00 on seal algamas Kogu Pere Isadepäev kus on põnevat tegemist nii isadele kui teistele pereliikmetele.

Kogu Pere Isadepäev!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse