Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila jaoskonnas on oma noortejuht Keila jaoskonnas on oma Keilas alustas tööd Noorte Kotkaste ja Kodutütarde rühm, mida juhib Keila jaoskonna liige Marina Suhhovolskaja. ← Eelmine Hoia ja hooli! Järgmine → Maitsvad road meie moodi Keila jaoskonnas on oma noortejuht

Keila jaoskonnas on oma noortejuht

Pille-Riin Moilanen 11. nov. 2013

Keilas alustas tööd Noorte Kotkaste ja Kodutütarde rühm, mida juhib Keila jaoskonna liige Marina Suhhovolskaja.

Keila jaoskonnas on oma noortejuht
Keila kodutütar
Keila jaoskonnas on oma noortejuht
Keila noortejuht

Et ühe lapse kasvatamiseks on vaja tervet küla, siis kaasa löövad ka esinaine ja teised liikmed.

 

Rühmakoondused toimuvad igal esmaspäeval. Keila noortekeskus on lahkelt nõus tegutsemiseks ruume pakkuma.  Kokku  oleme saanud kolmel esmaspäeval. Rääkisime turvalisusest liikluses ja turvalisest tervisekäitumisest, meisterdasime endale ise helkurid ja tegime taskulampidega marsi läbi pimeda linna. Noortega koos meisterdasime küünlaklaase ja viisime need hooldekodusse kingituseks.

 

Isadepäeva eel oli meil tore võimalus kasutada Keila kooli puutööklassi ning harjutada kätt saagimises ja lihvimises, mille tulemusena valmisid praktilised kingitused isadele. On hea teha midagi oma kätega, tõdesid mitte ainult lapsed vaid ka naiskodukaitsjad.

← Eelmine
Hoia ja hooli!

FastLion CMS

Keila jaoskonnas on oma

Keila jaoskonnas on oma

Keila kodutütar Keila noortejuht Et ühe lapse kasvatamiseks on vaja tervet küla, siis kaasa löövad ka esinaine ja teised liikmed Rühmakoondused toimuvad igal esmaspäeval Keilas alustas tööd Noorte Kotkaste ja Kodutütarde rühm, mida juhib Keila jaoskonna liige Marina Suhhovolskaja.

Keila jaoskonnas on oma noortejuht

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse