Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila jaoskond kudumisaktsioonis Keila jaoskond kudumisaktsioonis Organisatsioon Dharma ja saade Prillitoos kutsusid üles kuduma ja annetama kudumeid paljulapselistele, puudust kannatavatele peredele ja enneaegsetele beebidele. ← Eelmine Jõulurõõmu loomas Järgmine → Aasta esimene esmaspäev Keila jaoskond kudumisaktsioonis

Keila jaoskond kudumisaktsioonis

Pille-Riin Moilanen 5. jaan. 2014

Organisatsioon Dharma ja saade Prillitoos kutsusid üles kuduma ja annetama kudumeid paljulapselistele, puudust kannatavatele peredele ja enneaegsetele beebidele.

Keila jaoskond kudumisaktsioonis
Esemed sai sildistatud ja head soovid lisatud
Keila jaoskond kudumisaktsioonis
Väike osa meie saadetisest suurperedele

Olime detsembri alguseks lõpetanud Naiskodukaitse kudumisprojekti ja peastaapi ära viinud meie jaoskonna panuse: 15 eset, mille hulgas 13 paari sokke, ühed laskurikindad ja üks rahvusmustriga müts.

 

Niisiis tekkiski uut kudumise üleskutset postitades kahtlus, kas meie tublid naised jõuavad ja jaksavad.

 

Jõudsid ja jaksasid üle ootuste hästi.

 

Keila jaoskond kogus 3 kastitäit kootud esemeid, kokku 32. Kuna paljulapselistes peredes on lapsi vanustes kuni 18, siis olid ka esemed nii päris pisikestele kui ka täiskasvanutele. Alustades beebitekkidega, lõpetades daamiliku pitskampsuniga.

 

Aitäh Dianale, kes esemete muretsemisele lisaks aitas neid ka sildistada ja pakkida ning meie kastid Tallinnasse ära viis.

FastLion CMS

Keila jaoskond kudumisaktsioonis

Keila jaoskond kudumisaktsioonis

Esemed sai sildistatud ja head soovid lisatud Väike osa meie saadetisest suurperedele Olime detsembri alguseks lõpetanud Naiskodukaitse kudumisprojekti ja peastaapi ära viinud meie jaoskonna panuse: 15 eset, mille hulgas 13 paari sokke, ühed laskurikindad ja üks rahvusmustriga müts Niisiis tekkiski uut kudumise üleskutset postitades kahtlus, kas meie tublid naised jõuavad ja jaksavad Organisatsioon Dharma ja saade Prillitoos kutsusid üles kuduma ja annetama kudumeid paljulapselistele, puudust kannatavatele peredele ja enneaegsetele beebidele.

Keila jaoskond kudumisaktsioonis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse