Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulurõõmu loomas Jõulurõõmu loomas Keila tegusad naised pakkusid oma abi Lätte kooli jõulaadale "Valgus ja pimedus" ning panid püsti töötoa küünlahoidjate valmistamiseks. Keila jaoskond teeb lisaks Lätte koolile koostööd ka Keila kooliga Katrin pojaga meisterdamas sini-must-valget küünalhoidjat ← Eelmine Maitsvad road meie moodi Järgmine → Keila jaoskond kudumisaktsioonis Jõulurõõmu loomas

Jõulurõõmu loomas

Pille-Riin Moilanen 16. dets. 2013

Keila tegusad naised pakkusid oma abi Lätte kooli jõulaadale "Valgus ja pimedus" ning panid püsti töötoa küünlahoidjate valmistamiseks.

Jõulurõõmu loomas
Diana õpetab väikesele neiule, kuidas pärlipaela kinnitada
Jõulurõõmu loomas
Kaja uurib päkapikult, milliseid materjale tema tahaks kasutada

Rõõm oli näha nii palju lapsi koos vanematega, kes tulid meisterdama, kohvikusse maiustama ja laadale müüma ning ostma. Töötubades tehti seepi, küünlaid, vilditi ja õmmeldi mänguasju, sai proovida vokiga ketramist ja näomaalingut teha.

 

See oli naiskodukaitsel esimene kord Lätte koolile oma abi pakkuda ning algul oldi ebalevad, et kes me niisugused üldse oleme ja miks me tahame tulla laadale töötuba tegema. Arvati, et loodame tulu teenida.

 

Usun, et suutsime näidata Naiskodukaitse pehmemat poolt pakkudes oma vabatahtlikku aega heategevuseks ning tuua organistsioon ka nende inimeste teadvusesse, kes pole meis kunagi enne kuulnud.

 

Kuigi osavõtjatele tähendas see rohkem kui 6 tunnist tööpäeva, olid  jõulurõõm ja hea tuju boonuseks.

 

Suured tänud Dianale ja Kajale, kes ei pidanud paljuks pühendada  laupäeva heategevusele ja Marinale, kes tuli meile appi peale oma palgatöö  lõppu, et aidata koristada.

 

Korralduskomitee pidas laata väga edukaks.

 

Kogu Keila jaoskonna töötoas teenitud raha läks kooli tarbeks ning  hetkedel kui lapsi töötoas ei olnud meisterdasime ka ise küünlahoidjaid, mis kõik jäid Lätte koolile.

 

Erakool Läte õppetöö aluseks on waldorfpedagoogika, mis lähtub inimese terviklikkusest ja näeb lisaks teadmiste andmisele ka mõtlemise arendamise vajalikkust läbi tunde- ja tahtekasvatuse.

 

Erakool Läte avas uksed 1. septembril 2008 esimese klassiga ning kasvab igal aastal ühe klassikomplekti võrra suuremaks.

 

Keila jaoskond teeb lisaks Lätte koolile koostööd ka Keila kooliga

 

Jõulurõõmu loomas
Katrin pojaga meisterdamas sini-must-valget küünalhoidjat

FastLion CMS

Jõulurõõmu loomas

Jõulurõõmu loomas

Diana õpetab väikesele neiule, kuidas pärlipaela kinnitada Kaja uurib päkapikult, milliseid materjale tema tahaks kasutada Rõõm oli näha nii palju lapsi koos vanematega, kes tulid meisterdama, kohvikusse maiustama ja laadale müüma ning ostma Töötubades tehti seepi, küünlaid, vilditi ja õmmeldi mänguasju, sai proovida vokiga ketramist ja näomaalingut teha Keila tegusad naised pakkusid oma abi Lätte kooli jõulaadale "Valgus ja pimedus" ning panid püsti töötoa küünlahoidjate valmistamiseks.

Jõulurõõmu loomas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse