Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta esimene esmaspäev Aasta esimene esmaspäev Nagu sellest veel vähe oleks, et esmaspäevad nagunii nõmedad on — 6. jaanuar on ametlikult terve aasta kõige masendavam. Pühad on möödas ja paljudel esimene tööpäev pärast pikka puhkust. Lustakat aastat teile kõigile! Lõpuakordiks ühispilt ← Eelmine Keila jaoskond kudumisaktsioonis Järgmine → Kiire esmaabi Aasta esimene esmaspäev

Aasta esimene esmaspäev

Pille-Riin Moilanen 9. jaan. 2014

Nagu sellest veel vähe oleks, et esmaspäevad nagunii nõmedad on — 6. jaanuar on ametlikult terve aasta kõige masendavam. Pühad on möödas ja paljudel esimene tööpäev pärast pikka puhkust.

Aasta esimene esmaspäev
Kulmud kortsus - viktoriin polegi nii lihtne
Aasta esimene esmaspäev
Mustlanna kuulutab välja võitja

Sellisele järeldusele jõuti pärast kolmeaastast Twitteri jälgimist Upbeat Barometeriga, mis analüüsis rohkem kui 2,2 miljoni kasutaja postitusi. Nõnda kirjutas Delfi.

 

Aga meie ei usu statistikat ja ei kuula hädaldajaid, vaid teeme oma elu ise huvitavaks ja kaasame ka teisi.


6. jaanuaril, aasta esimesel esmaspäeval, toimus Keilas karneval lastele ja lapsemeelsetele.


Kuna 6. jaanuar on rahvakalendris Kolmekuningapäev siis lähtusime selle päevaga seotud kommetest - võtsime maha kuuseehted ja pakkisime jõulud kokku ning lastel oli voli süüa maiustusi ja lustida.

 

Söömisele, diskole ja multikatele lisaks oli avatud mängutuba, puhuti ja paugutati õhupalle.


Mustlane Diana kutsus lapsi  ära arvama, mis on kastis ilma, et sinna sisse oleks tohtinud piiluda. See pakkus palju põnevust nii väikestele kui suurematele. Auhinnad said kõik endale ise kotist õngitseda. 


Äraarvamist oli veelgi. Lapsed pidid mõistatama mitu kommi on ühes ja mitu pähklit teises purgis. Kõige täpsem äraarvaja sai kogu purgi endale. Kuigi pähkleid mahtus väikesesse purki üllatavalt palju - tervelt 400, siis lapsed olid tublid mõistatama ja ligilähedasi vastuseid oli tervelt 4. Kommipurgi võitis väike printsess, kes teadis täpse arvu komme - 59.


Tantsule ja trallile järgnes teadmiste kontroll ehk viktoriin. Lapsed vastasid kaheliikmeliste võistkondadena Kaitseliitu ja Eesti vabariiki puudutavatele küsimustele. Nuputamist jagus küllaga ja autasustamistseremoonia oli meeleolukas.

 

Töö ja õppimise kõrvalt on imehea vahel harva ka puhata,  rõõmu tunda ja ennast vabalt tunda. Nüüd on energiat pikaks ajaks, et rinda pista ka raskemate ülesannetega.


Meie aasta esimene esmaspäev oli kõike muud kui masendav. Karnevalist võttis osa 28 väikset nõida, printsessi, haldjat, võlurit, mustlast, kauboid, vangi ja teisi tegelasi. Ei puudunud ka jõuluvana ja mõmmibeebi.


Mis veelgi toredam - ka korraldajad ja enamus lapsevanemaid ei pidanud paljuks ennast kostümeerida.


Peo lõpus kokkuvõtet tehes ja  maja koristades tuli  korraldustiimil selline kaval mõte et....
No jätame midagi saladuseks ka...

Lustakat aastat teile kõigile!

Aasta esimene esmaspäev
Lõpuakordiks ühispilt
Järgmine →
Kiire esmaabi

FastLion CMS

Aasta esimene esmaspäev

Aasta esimene esmaspäev

Kulmud kortsus - viktoriin polegi nii lihtne Mustlanna kuulutab välja võitja Sellisele järeldusele jõuti pärast kolmeaastast Twitteri jälgimist Upbeat Barometeriga, mis analüüsis rohkem kui 2,2 miljoni kasutaja postitusi Nõnda kirjutas Delfi Nagu sellest veel vähe oleks, et esmaspäevad nagunii nõmedad on — 6. jaanuar on ametlikult terve aasta kõige masendavam. Pühad on möödas ja paljudel esimene tööpäev pärast pikka puhkust.

Aasta esimene esmaspäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse