Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila II jaoskond Keila II jaoskond Keila II jaoskonna taasasutamine Keila II jskjuhivad esinaine Aita Viigi aseesinaine Merike Meier juhatuse liikmed Aasa Süld, Karet Siidirätsep, Anneli Pärlin Keila II jaoskond

Keila II jaoskond

Keila II jaoskond

Keila II jaoskond. Asutatud 28. 05. 1933. a. Asutajaid liikmeid — 8. Praegu liikmeid 24, neist asutajaid 5: J. Lahesalu, O. Kuljus, M. Raa (Greenberg), M. Suik, I. Preem. Esimene esinaine — O. Kuljus, teine— M. Suik. Juhatuse koosseis: M. Suik, S. Simson, J. Lahesalu, E. Laane, H. Pärnasalu. Kursusi on korraldatud 1, loenguid — 5, näitusi 4, loteriisid — 4, einelaudu — 15, propagandaüritusi 13. Sanitaaralal on tööle rakendatud 20 korda. Toitlustatud on 28 korda. Spordirühma 10 liiget on esinenud 8 korda. Võrkpallirühm on esinenud 8 võistlusel. Kassa läbikäik jsk. asutamisest kuni 1. 04. 37. a. Kr. 1.598,29.  

 

Keila II  jaoskond taasasutati pea 90. aastat hiljem, 23.02.2023.

Täna kuulub Keila II jaoskonda 28 erinevas vanuses ja erinevate huvidega naist, kes kõik soovivad panustada vabatahtlikult  ja aktiivselt riigikaitsesse. Naised on entusiastlikud ja teotahet täis ning püüame kindlasti ka ajaloolise Keila II jaoskonna tegevusest juhinduda.

Nii nagu ajaloolise jaoskonna ajal on meil ka praegu esindatud kõik tegevusalad. Naised tegutsevad vastavalt oma huvidele kas meditsiini, toitlustuse, side- ja staabi, kultuuri, spordi, avaliku suhete toimkonnas või Evakuatsioonirühmas. Aasta vältel on korraldatud mitmeid erialavõistlusi, sportlikke üritusi ning ka raskemaid rännakuid, kus meie naised on vapralt oma jaoskonda esindanud. Võtsime osa ka suurimast kriisiõppusest CREVEX 2023, mis keskendus eelkõige ulatuslikule evakuatsioonile, kriisikommunikatsioonile ja suuremahulistele päästetöödele. 

 

Keila II jaoskond
Keila II jaoskonna taasasutamine

Keila II jskjuhivad

esinaine Aita Viigi

aseesinaine Merike Meier

juhatuse liikmed Aasa Süld, Karet Siidirätsep, Anneli Pärlin

FastLion CMS

Keila II jaoskond

Keila II jaoskond

Keila II jaoskond Asutatud 28

Keila II jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse