Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlane 2013“ konkursile Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja Juba neljandat aastat järjest on võimalik konkursile esitamisega tunnustada silmapaistvaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi. Eelnevalt valitud „Aasta naiskodukaitsjad“ on: 2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast 2011 Nele PERNITS Rapla ringkonnast 2012 Lembe LAHTMAA Sakala ringkonnast Eelnevalt valitud „Aasta kaitseliitlased“ on: 2010 Madis MINTEL Lääne malevast 2011 Kaupo VARIK Pärnumaa malevast 2012 Kristjan BACHMAN Tartu malevast Foto: Kaitseliidu avalike suhete osakond ← Eelmine Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond Järgmine → Kaitseliit 95 - pidu pisut teise nurga alt Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlane 2013“ konkursile

Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlane 2013“ konkursile

5. novembril 2013

Juba neljandat aastat järjest on võimalik konkursile esitamisega tunnustada silmapaistvaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi.

Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine ning liikmete tunnustamine, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise.

 

Konkursi juhend ja ankeet on kättesaadavad Naiskodukaitse siseveebist. Konkursile ei saa esitada Kaitseliidus või Naiskodukaitses töösuhtes olevaid isikuid (va kaitseliidu seaduse § 69 alusel valveteenust osutavad isikuid).

 

Kaitseliidu Peastaabi personaliosakond ootab kandidaatide ankeete ja esseesid paberkandjal kinnises ümbrikus, mille peale on kirjutatud märksõna “Aasta naiskodukaitsja” või “Aasta kaitseliitlane” hiljemalt 13. jaanuariks 2014.

 

„Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlase 2013“ valivad välja Kaitseliidu ülema ja Naiskodukaitse esinaise poolt moodustatud komisjonid. Väärikad rändauhinnad, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavad pronkskujud, antakse uutele tiitliomanikele üle Kaitseliidu taasasutamise 23. aastapäeva raames veebruaris 2014.

Eelnevalt valitud „Aasta naiskodukaitsjad“ on:

 

2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast

2011 Nele PERNITS Rapla ringkonnast

2012 Lembe LAHTMAA Sakala ringkonnast

 

Eelnevalt valitud „Aasta kaitseliitlased“ on:

 

2010 Madis MINTEL Lääne malevast

2011 Kaupo VARIK Pärnumaa malevast

2012 Kristjan BACHMAN Tartu malevast

Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlane 2013“ konkursile
Foto: Kaitseliidu avalike suhete osakond

FastLion CMS

Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja

Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja

Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine ning liikmete tunnustamine, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise Konkursi juhend ja ankeet on kättesaadavad Naiskodukaitse siseveebist Juba neljandat aastat järjest on võimalik konkursile esitamisega tunnustada silmapaistvaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi.

Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlane 2013“ konkursile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse