Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna Staabiassistentide erialavõistlus toimus 02. -03. novembril Põlvamaal. Võistlejad võtsid mõõtu näiteks sideprotseduuride tundmises, sideseadmete käsitsemises, ettekannete vormistamises. Lisaks pidid nad tundma tingmärke ning said osa ka kogemusest olla „lahingsituatsioonis“ sideautos, kus tuli üheaegselt joonistada kaarti, täita ettekandeid ja lahingpäevikut ning võtta vastu teateid erinevate sidevahendite kaudu. Esindatud olid nii teoreetilised kui ka praktilist teostust nõudvad ülesanded. Foto: Karin Kivi ← Eelmine Organisatsiooniõpetus Naiskodukaitses on alati arengus Järgmine → Kandidaatide esitamine „Aasta naiskodukaitsja 2013“ ja „Aasta kaitseliitlane 2013“ konkursile Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond

Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond

Airi Tooming 3. novembril 2013

Staabiassistentide erialavõistlus toimus 02.-03. novembril Põlvamaal.
Võistlejad võtsid mõõtu näiteks sideprotseduuride tundmises, sideseadmete käsitsemises, ettekannete vormistamises. Lisaks pidid nad tundma tingmärke ning said osa ka kogemusest olla „lahingsituatsioonis“ sideautos, kus tuli üheaegselt joonistada kaarti, täita ettekandeid ja lahingpäevikut ning võtta vastu teateid erinevate sidevahendite kaudu. Esindatud olid nii teoreetilised kui ka praktilist teostust nõudvad ülesanded.

Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond
Foto: Karin Kivi

 

Võistluse võitis Tallinna ringkond koosseisus Tairi Välinurm, Heidi Tormet, Kristiina Hõbemägi ja Mariliis Vahera. Teise koha sai Põlva ringkond koosseisus Mari Plaado, Irina Vegner, Liivia Lints ja Maive Tõemäe.  Auväärsele kolmandale kohale tuli Lääne ringkonna võistkond, kuhu kuulusid Küllike Tammeveski, Reeli Rae, Eda Tamme ja Anu Saue.

Võitjavõistkond kiitis võistluse sisulisust ja seda, et ülesanded oli tihedalt seotud staabiassistentide kursusel omandatuga. Nad lisasid, et võlgnevad oma hea ettevalmistuse Kaitseliidu Tallinna maleva staabiülemale kpt Valjo Toomingale ning sidespetsialist  v-vbl Tõnu Märsile.

 

Staabiassistentide erialavõistlus toimub üle aasta, seekordne oli järjekorras kolmas. 2009. aastal võitis võistluse Lääne ja 2011. aastal Sakala ringkond.

Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond
Foto: Karin Kivi

FastLion CMS

Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna

Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna

Foto: Karin Kivi Võistluse võitis Tallinna ringkond koosseisus Tairi Välinurm, Heidi Tormet, Kristiina Hõbemägi ja Mariliis Vahera Teise koha sai Põlva ringkond koosseisus Mari Plaado, Irina Vegner, Liivia Lints ja Maive Tõemäe Staabiassistentide erialavõistlus toimus 02.-03. novembril Põlvamaal. Võistlejad võtsid mõõtu näiteks sideprotseduuride tundmises, sideseadmete käsitsemises, ettekannete vormistamises. Lisaks pidid nad tundma tingmärke ning said osa ka kogemusest olla „lahingsituatsioonis“ sideautos, kus tuli üheaegselt joonistada kaarti, täita ettekandeid ja lahingpäevikut ning võtta vastu teateid erinevate sidevahendite kaudu. Esindatud olid nii teoreetilised kui ka praktilist teostust nõudvad ülesanded.

Staabiassistentide erialavõistluse võitis Tallinna ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse