Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaa aasta ema 2014 konkurss Järvamaa aasta ema 2014 Naiskodukaitse Järva ringkonnal ja Järva maavalitsusel on juba viiendat korda au välja kuulutada Järva maakonna aasta ema konkurss. ← Eelmine Paastumaarjapäev-ainult naistele! Järgmine → Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts Järvamaa aasta ema 2014 konkurss

Järvamaa aasta ema 2014 konkurss

Reinika Tatter

Naiskodukaitse Järva ringkonnal ja Järva maavalitsusel on juba viiendat korda au välja kuulutada Järva maakonna aasta ema konkurss.

Järvamaa aasta ema 2014 konkurss
Lii Sammler Järvamaa aasta ema 2013. Pildistanud Ants Leppoja

 Järvamaa aasta ema konkursi kandidaadiks on sobiv Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema ja kelle laps või lapsed võivad olla ka kasulapsed.

Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted.

  Taotlused märgusõnaga „Aasta ema“ palutakse saata 31. märtsiks e-posti aadressile või viia paberkandjal Järva Maavalitsusse.

Taotlusele tuleb kirjutada aasta ema kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis kirjeldus ja põhjendus, miks esitatud isik tiitlit väärib. Lisada tuleb ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.

Naiskodukaitsjatest ja ühiskonnas lugupeetud isikutest koosneval ¾üriil on õigus küsida esitatud kandidaadi kohta täiendavat arvamust teda tundvatelt isikutelt.

  Konkursi eesmärk on väärtustada eesti ema.

Varem on Järvamaa aasta ema tiitliga pärjatud Aile Pent, Ülle Pent, Miia Jürgen ja Lii Sammler.

  Järvamaa aasta ema 2014 kuulutatakse välja nädal enne emadepäeva. Pidulik emadepäevale pühendatud kontsert ja aasta ema väljakuulutamine toimub 9.mail algusega 18.00 Koigi mõisas, koostöös Koigi Vallavalitsusega.

FastLion CMS

Järvamaa aasta ema 2014

Järvamaa aasta ema 2014

Lii Sammler Järvamaa aasta ema 2013 Pildistanud Ants Leppoja Järvamaa aasta ema konkursi kandidaadiks on sobiv Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema ja kelle laps või lapsed võivad olla ka kasulapsed Naiskodukaitse Järva ringkonnal ja Järva maavalitsusel on juba viiendat korda au välja kuulutada Järva maakonna aasta ema konkurss.

Järvamaa aasta ema 2014 konkurss

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse