Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts Järvamaa aasta ema 2014- Eile kogunenud Järvamaa aasta ema konkursi komisjon valis Järvamaa aasta emaks tuntud muusikaõpetaja Tiiu Schütsi. ← Eelmine Järvamaa aasta ema 2014 konkurss Järgmine → Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts

Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts

Reinika Tatter 8. aprillil 2014

Eile kogunenud Järvamaa aasta ema konkursi komisjon valis Järvamaa aasta emaks tuntud muusikaõpetaja Tiiu Schütsi.

Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts

 Tiiu Schüts abikaasaga on kasvatanud meheks viis tegusat poega, kes oskavad hinnata nii oma peret kui ka elu püsiväärtusi. «Ta on oma lapsi tublideks kasvatanud majanduslikult rasketel aegadel, leides lisatööd ning võimalusi pere ülalpidamiseks ja laste kooli- ja huvihariduseks. Laste kasvatamisel peab ta oluliseks üksteisest hoolimist ja lugupidamist ning antud lubadustest ja kohustustest kinnipidamist. Olles suure pere ema, teab ta täpselt, mida tähendab pesta pesu, teha süüa, koristada, kuulata, lohutada, ja seda kogu aeg päev päeva kõrvalt. Lisaks oma suurele perele ja kodustele tegemistele on ta vabariigi tasemel tunnustatud õpetaja ja koorijuht.»

 Tiiu on ema, vanaema ja õpetaja nii oma pereliikmetele kui ka tuhandetele koori- ja ansamblilauljatele. «Oma korrektsuse, täpsuse, nõudlikkuse ja huumorimeelega on ta armastav ja mõistev pereema, kasvataja, kelle poegadest on saanud tublid perekonnapead. Tiiu Schüts on sobiv kandidaat aasta ema 2014 tiitlile.»

Ta on lõpetanud Tallinna riikliku konservatooriumi 1978. aastal koorijuhi ja muusikaõpetajana, 2007. aastal omandas humanitaarteaduse magistri EELK Usuteaduste Instituudis. Ta on olnud Türi gümnaasiumi kauaaegne muusikaõpetaja-metoodik, IV kutse­kvalifikatsiooniga tunnustatud koorijuht ning organist Türi kirikus. Alates 2011. aastast töötab Paide täiskasvanute keskkoolis osalise koormusega muusikaõpetajana.
Ta on osalenud Eesti Muusikaõpetajate Liidus, Eesti Kooriühingus ja Eesti Koorijuhtide Liidus.

Järvamaa aasta ema konkursile esitati kaheksa kandidaati. Konkursi seitsmeliikmelisse ¾üriisse kuulub kolm Naiskodukaitse Järva ringkonna esindajat( Järvamaa aasta naiskodukaitsja 2013 Merje Mihkelsaar) ja neli ühiskonnas lugupeetud kodanikku (s.h Järvamaa aasta Kaitseliitlane 2013 Vello Laprik) Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatuse otsusel.

FastLion CMS

Järvamaa aasta ema 2014-

Järvamaa aasta ema 2014-

Tiiu Schüts abikaasaga on kasvatanud meheks viis tegusat poega, kes oskavad hinnata nii oma peret kui ka elu püsiväärtusi «Ta on oma lapsi tublideks kasvatanud majanduslikult rasketel aegadel, leides lisatööd ning võimalusi pere ülalpidamiseks ja laste kooli- ja huvihariduseks Eile kogunenud Järvamaa aasta ema konkursi komisjon valis Järvamaa aasta emaks tuntud muusikaõpetaja Tiiu Schütsi.

Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse