Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi 22. veebruaril toimus Tallinna Reaalkoolis vabariigi aastapäevale pühendatud aktus, kus kaitseminister Urmas Reinsalu autasustas riigikaitsesse panustanud inimesi. Foto: Kaitseministeerium ← Eelmine Mentorlus Naiskodukaitses – lugude lugu Järgmine → Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi

Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi

13. märtsil 2014

22. veebruaril toimus Tallinna Reaalkoolis vabariigi aastapäevale pühendatud aktus, kus kaitseminister Urmas Reinsalu autasustas riigikaitsesse panustanud inimesi.

Teiste hulgas pälvis tunnustuse ja sai Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi omanikuks Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna kauaaegne instruktor Elle Vinni. Elle on Naiskodukaitse liige juba 1997. aastast, ta on olnud üks Alutaguse ringkonna taasasutaja ning ka ringkonna esinaine.

 

Olles olnud nii Naiskodukaitse Kirde piirkonna vanem, kui hiljem Alutaguse ringkonna instruktor, on Elle viimased 15 aastat pühendanud kogu oma töö ning vaba aja organisatsiooni arengusse. Eriti tuleb esile tõsta tema tegevust välitoitlustuse valdkonna arendamisel. Elle on läbiviinud üle-eestilist Naiskodukaitse ja Kaitseliidu välikoka kursust alates 2003. aastast, tema käe all on õppinud ühtekokku ligi 150 välikokka. Ta on käinud koolitamas ka vastavatel erialakursustel kaitseväes, samuti on Elle koordineerinud väga paljude suurürituste toitlustamist - Erna retked, Utria retked, paraadid, reservõppekogunemised jne.

 

Kaitseministeeriumi rinnamärk on asutatud 4. mail 1993. aastal annetamiseks neile, kes on oluliselt panustanud Eesti Vabariigi riigikaitsesse.

 

Soovime Ellele jõudu ja jaksu ning vajame tema teeneid kindlasti ka edaspidi!

Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi
Kaitseminister Urmas Reinsalu Ellele kuldrinnamärki üle andmas.Foto: Kaitseministeerium

FastLion CMS

Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi

Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi

Teiste hulgas pälvis tunnustuse ja sai Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi omanikuks Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna kauaaegne instruktor Elle Vinni Elle on Naiskodukaitse liige juba 1997 22. veebruaril toimus Tallinna Reaalkoolis vabariigi aastapäevale pühendatud aktus, kus kaitseminister Urmas Reinsalu autasustas riigikaitsesse panustanud inimesi.

Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse