Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ Tallinnas Vabaduse väljakul 8. märtsil toimunud heategevuslikul koguperepäeval “Naistelt naistele” koguti Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidu tegevuse toetuseks 435 eurot. ) Heategevus Koostöö ← Eelmine Elle Vinni pälvis Kaitseministeeriumi kuldrinnamärgi Järgmine → Naiskodukaitse keskkogu töine ja arukaid otsuseid täis päev Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule

Ave Proos, Naiskodukaitse esinaise asetäitja 27. märtsil 2014

Tallinnas Vabaduse väljakul 8. märtsil toimunud heategevuslikul koguperepäeval “Naistelt naistele” koguti Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidu tegevuse toetuseks 435 eurot.

Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühenduse ja Sisekaitseakadeemia korraldatud heategevusliku koguperepäeva “Naistelt naistele” tulu otsustati neljandal tegevusaastal annetada uuele koostööpartnerile, Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule, et toetada erivajadustega naiste kaasamist ühiskonda. Külastajad said kohapeal annetusi teha ning toimusid heategevuslik loterii ja oksjon. Perepäeva korraldamisse andsid sellel aastal suure panuse peale peakorraldajate ka Eesti Naisjuristide Liidu liikmed, Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametis töötavad naised, kodutütred ja Kaitseliidu ning Noorte Kotkaste Tallinna maleva liikmed.

 

Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidu tegevuse eesmärgiks on erivajadustega naiste ja nende perede lõimimine ühiskonda, sotsiaalse aktiivsuse ja teadlikkuse tõstmine ning soolise võrdõiguslikkuse ideede propageerimine puuetega inimeste seas koolituste, aktsioonide ja teiste ühistegevuste kaudu.

 

“Me oleme koguperepäeva eestvedajatele väga tänulikud. Te aitasite üritusega tõsta ühiskonna teadlikkust puuetega naiste probleemide olemasolust, mis omakorda aitab ehk mõista ja ennetada soolist ebavõrdsust ning mitmekordset diskrimineerimist,” ütles Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidu juhatuse esinaine Mare Abner.

 

Koguperepäev “Naistelt naistele” on igal aastal naistepäeva paiku toimuv heategevusüritus, millega jõustruktuuride naisühendused tutvustavad naistele võimalusi, kuidas tõsta oma lähedaste turvalisust.

 

 

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule
Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühenduse ja Sisekaitseakadeemia esindajad andsid toetussumma üle EPNÜL juhatuse esinaisele Mare Abnerile, Foto: Tiit Tamberg

 

Annetusi EPNÜL tegevuse toetuseks saab teha a/a Swedbankis: EE232200001120280327
(Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liit on kantud Vabariigi Valitsuse tulumaksusoodustustega mittetulundusühingute ja sithasutuste nimekirja. Juriidiline isik ei pea meile tehtud annetuselt tasuma tulumaksu ning eraisikul on õigus tehtav annetus oma deklareeritavast tulust maha arvata. Annetuse deklareerimiseks Maksu- ja Tolliametile vajame eraisikust toetaja isikukoodi, palun lisage see ülekande selgitusse.)

FastLion CMS

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“

Naiskodukaitse , Eesti Politsei Naisühenduse ja Sisekaitseakadeemia korraldatud heategevusliku koguperepäeva “Naistelt naistele” tulu otsustati neljandal tegevusaastal annetada uuele koostööpartnerile, Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule, et toetada erivajadustega naiste kaasamist ühiskonda Külastajad said kohapeal annetusi teha ning toimusid heategevuslik loterii ja oksjon Tallinnas Vabaduse väljakul 8. märtsil toimunud heategevuslikul koguperepäeval “Naistelt naistele” koguti Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidu tegevuse toetuseks 435 eurot.

Heategevusliku koguperepäeva „Naistelt naistele“ tulu annetati Eesti Puuetega Naiste Ühenduste Liidule

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse