Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus 25. aprillil toimus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus, mis hõlmas külastust Kaitseväe Akadeemiasse ning meeldivat õhtusööki kohvikus. Pildistas meie giid:) ← Eelmine Esmaabi baasväljaõpe naiskodukaitse Võrumaa ringkonnas Järgmine → Aprill Võrumaa ringkonnas Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus

Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus

Age Kala 29. aprillil 2024

25. aprillil toimus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus, mis hõlmas külastust Kaitseväe Akadeemiasse ning meeldivat õhtusööki kohvikus.

Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus
Päeva muljeid vahetasime kohvikus Shakespeare. Pildistas Kristjan Dräbtsinski
Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus
Päeva lõpetuseks oli magustoit kohvikus Shakespeare. Pildistas Eleri Dräbtsinski

 

 

 

 

 

 

 

 

25. aprillil toimus Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus, mis hõlmas külastust Kaitseväe Akadeemiasse ning meeldivat õhtusööki kohvikus. 

Kaitseväe Akadeemias tervitas meid uksel giid, kes viis meid kõigepealt muuseumi. Muuseumis tehti meile väga huvitav ekskursioon. Alates 2022. aasta algusest kuulub Eesti sõjamuuseumi - kindral Laidoneri muuseumi koosseisu Kaitseväe Akadeemia muuseum Tartus, mille ekspositsioon keskendub Eesti kaitseväe ja Kaitseliidu tutvustamisele omariikluse perioodidel. Kaitseväe Akadeemia muuseumis tutvusime mitmesuguste relvade, aumärkide, sümboolika, sidetehnika, lahingumoonaga, pioneerivahendite ja muuga, mida Eesti kaitsevägi ja Kaitseliit on aja jooksul kasutanud, ning saime teada palju põnevaid ja huvitavaid fakte. 
Seejärel tegime ekskursiooni majas, kus meile selgitati kuidas liikuda ning millised reeglid kehtivad. Samas majas asub ka Balti Kaitsekolledž. Alustasime imekaunist aulast, vaatasime üle kadettide eluruumid ning seejärel külastasime kadettikasiinot, kus saime ülevaate sellest, milliseid elukutseid Kaitseväe Akadeemias omandadakse ja kuhu edasi tööle saab asuda, samuti sellest, kuidas õppetöö on üles ehitatud ja milliseid boonuseid kool pakub. Saime teada, kuidas kadetid veedavad oma vaba aega ning millised on Kaitseväe Akadeemia traditsioonilised üritused. Isiklikult minu jaoks oli ekskursioon väga huvitav ning Akadeemiast jäi väga hea mulje. Tulevased ohvitserid saavad siin korraliku ja mitmekülgse väljaõppe ning teevad palju koostööd teiste riikide sõjakoolidega. 
Pärast ekskursiooni veetsime meeldiva tunni kohvikus muljeid vahetades.
Aitäh Antsla Jaoskonna esinaisele Elina Antsile toreda päeva korraldamise eest.
Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus
Ühispilt Kaitseväe Akadeemia muuseumis. Pildistas meie giid:)

FastLion CMS

Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus

Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus

Päeva muljeid vahetasime kohvikus Shakespeare Pildistas Kristjan Dräbtsinski Päeva lõpetuseks oli magustoit kohvikus Shakespeare 25. aprillil toimus Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus, mis hõlmas külastust Kaitseväe Akadeemiasse ning meeldivat õhtusööki kohvikus.

Antsla jaoskonna motivatsiooniüritus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse