Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
"Aastategijad 2011" "Aastategijad 2011" Naiskodukaitse Lääne ringkonna kõige tublimad ja tegusamad naised olid eelmisel aastal Anu Saue Hiiumaalt ja Malle Karm Läänemaalt, kes mõlemad pälvisid ringkonna tasandil „Aastategija 2011” tiitli. Auga koos käib Urve Sikemäe poolt valmistatud kaunis siidsall, millele on maalitud Naiskodukaitse Liiliarist koos aastaarvuga. Järgmine → Avalike suhete kursus Lõõlas "Aastategijad 2011"

"Aastategijad 2011"

Mare Laide ja Karin Rünkorg 21. jaan. 2012

Naiskodukaitse Lääne ringkonna kõige tublimad ja tegusamad naised olid eelmisel aastal Anu Saue Hiiumaalt ja Malle Karm Läänemaalt, kes mõlemad pälvisid ringkonna tasandil „Aastategija 2011” tiitli. Auga koos käib Urve Sikemäe poolt valmistatud kaunis siidsall, millele on maalitud Naiskodukaitse Liiliarist koos aastaarvuga.

Anu Saue on hooliv ning vastutustundlik kaaslane. Tegeledes noortega ja täielikult pühendudes nende kõikvõimlikele ettevõtmistele, siis võimaluse korral kaasab ta kodutütred ja noorkotkad Naiskodukaitse ja Kaitseliidu üritustele. Anu on kogemuste-aldis ja väljakutsetele avatud. Looduse ja keskkonnakaitsega tihedalt seotuna oskab ta selle kaitsmise ja hoolimise olulisust edukalt põhjendada nii noorte seas ja ka naistele. Tema läbiviidud orienteerumise ja topograafia õpped on toredad, arusaadavad ja lõbusad. Anu väga õiglased otsused ja hinnangud erinevate teemade kohta on antud alati positiivse alatooniga. Naiskodukaitse korraldatavate ja läbiviidavate ürituste ja õppuste juures on Anu abi alati hindamatu ning asendamatu. Anu Saue on Naiskodukaitses aastast 2006.

"Aastategijad 2011"
Mare tänab Anu tehtud töö ja hoole eest, mis ta on andnud organisatsioonile. Foto Helja Kaptein
"Aastategijad 2011"
Evelin, Anu, Jane ja Irina kohe astumas patrullvõistluse "Valge Laev 2010" rajale.
"Aastategijad 2011"
Kiidusõnu jagub ka koostööpartneritelt.

 

 

Ta on nii tubli, aga et naise vanust ei ole viisakas toonitada, siis Anu puhul on tema tublidus seda väärikam. Juba mitmeid aastaid on Anu edukalt läbinud KL Lääne maleva korraldatud patrullvõistluse „Valge Laev” ja KL Hiiumaa malevkonna rännakmatka „Tihu Kevad”. Eelmise aasta saavutuseks oli vaieldamatult Anu jaoks Naiskodukaitse koormusmatkal osalemine ning võidukalt Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlusel. Kas pole imetlusväärne!!!

"Aastategijad 2011"
Anu saab õiguse lahti lõigata tort. Foto Helja Kaptein

Malle Karm  on väike, habras naine, mis on aga väga petlik. Juba sellest ajast, kui ta NKK-ga liitus on ta silma paistnud eelkõige oma sportlikkuse, täpse käe ja terava silmaga ning mõtlemisega.

 

Malle on osa võtnud paljudest erinevatest koormusmatkadest ja laskevõistlustest. Hindamatu panuse on Malle andnud formeerimispunkti töösse, mille koosseisus on ta juba aastaid olnud. Tsiviilgrupiülemana on tema käe all sujunud paljud reservõppekogunemised. Lisaks teravale  silmale laskerajal, määrab ta juba uksel ilma mõõtmiseta mehe suuruse ja paneb ta õigesse mundrisse. See ei puuduta mitte ainult Naiskodukaitset, vaid tervet malevat. Just Malle ettevõtlikkuse, näpunäidete ja töökäte abiga on korrastatud terve maleva varustuse ladu.

 

Eraelus töötab Malle Karm PKC  Eesti Grupis tehnoloogina. Ka see on väga vastutusrikas töö. Ühe töökaaslase sõnul meil ilma Malleta lihtsalt Scania autod ei sõidaks.

Malle peres kasvab tütar Alice, kes ema eeskujul on samuti valinud tee NKK-sse.

"Aastategijad 2011"
Mare andis üle siidsalli
"Aastategijad 2011"
Malle NKK Lääne ringkonna lipu õnnistamisel. Foto Madis Mintel
"Aastategijad 2011"
Malle, Kaja, Reelika ja Reeli enne patrullvõistluse "Valge Laev 2011" stardijoonel.

 

Aasta kõige tublimat ja tegusamat naiskodukaitsjat valib Lääne ringkond 2008. aastast. Et ringkond laiub kahes maakonnas, on 2011. aastal üks parim Hiiumaalt ja teine Läänemalt.

 

„Aastategija” tiitli on eelnevatel aastatel saanud Maire Kruus, Terje Raudkivi ja Vaima Valk ning lisaks siis Anu Saue ja Malle Karm.

FastLion CMS

"Aastategijad 2011"

"Aastategijad 2011"

Anu Saue on hooliv ning vastutustundlik kaaslane Tegeledes noortega ja täielikult pühendudes nende kõikvõimlikele ettevõtmistele, siis võimaluse korral kaasab ta kodutütred ja noorkotkad Naiskodukaitse ja Kaitseliidu üritustele Naiskodukaitse Lääne ringkonna kõige tublimad ja tegusamad naised olid eelmisel aastal Anu Saue Hiiumaalt ja Malle Karm Läänemaalt, kes mõlemad pälvisid ringkonna tasandil „Aastategija 2011” tiitli. Auga koos käib Urve Sikemäe poolt valmistatud kaunis siidsall, millele on maalitud Naiskodukaitse Liiliarist koos aastaarvuga.

"Aastategijad 2011"

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse