Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete kursus Lõõlas Avalike suhete kursus Lõõlas Väga positiivne mulje jäi korraldajatest. Kaunilt remonditud endine koolimaja, kus nüüd asub KL Järva maleva Lõõla õppekeskus, kursuse ülema Tiia Mettuse soe naeratus ja kokatädi maitsev kodune toit jäävad kindlasti selle kursuse märksõnadena meelde. Kati ja Riima ning kaks tunnistust ;)) Avalikud suhted ← Eelmine "Aastategijad 2011" Järgmine → Lugulaul Naiskodukaitse Risti jaoskonnale Avalike suhete kursus Lõõlas

Avalike suhete kursus Lõõlas

Kati Ojaver-Heidemann 5. märtsil 2012

Väga positiivne mulje jäi korraldajatest. Kaunilt remonditud endine koolimaja, kus nüüd asub KL Järva maleva Lõõla õppekeskus, kursuse ülema Tiia Mettuse soe naeratus ja kokatädi maitsev kodune toit jäävad kindlasti selle kursuse märksõnadena meelde.

Koolitus nagu koolitus ikka – mõnikord nii ja teinekord naa. Seekord siis nii ja naaJ.  Minule, kellel on pidevalt päevas üks tund ja nädalas üks päev vähem kui vaja, oleks loomulikult meeldinud vähem kodutööd (sain suure surmaga ühe kodutöö siiski viimasel minutil tehtud) ja palju rohkem praktilisi, energiast pakatavaid ülesandeid kohapeal. Ei meeldi mulle istuda pikalt unist loengut kuulates, kus ainsaks elevuseks on see, kui keegi midagi vahele julgeb küsida.  Õnneks oli seda viimast siiski väga vähe ja praktilisi ülesandeid lahendasime nii, et maja värisesJ. Tõsiasi on ka see, et nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi ja kokkuvõttes oli jällegi igati hariv ja edasiviiv kogemus. Saime hulgaliselt teadmisi kuidas käituda, rääkida ja mõelda  suheldes avalikkusega, kuidas fotode kuhilast valida välja just see, mis ütleb midagi  ka teistele  ning kuidas seda ühte head fotot siis veelgi paremaks töödelda.  Samuti oleme nüüd tükike targemad NKK mainekujundamise ja ajaloo säilitamise küsimustes, sisekommunikatsioonist rääkimata. Tegin ka ühe olulise tähelepaneku. Nimelt suheldes avalikkusega peaksime olema eriliselt ettevaatlikud oma naljadega, sest mitte alati pole ühe grupi naljad kõigile teistele üheselt mõistetavad ja hiljem on väga totter jagada selgitusi  à la „ma arvasin, et nii on lõbusam”. See viimane märkus puudutas just  mind ennast ;).

 

Lisaks rohketele uutele teadmistele leidsin ka seekord hulga uusi toredaid sõpru ning tõdesin taas kord, et naiskodukaitsjad on täiesti tavalised eesti naised, kes igaüks on ometi kuidagi eriline ja kaunis. Sellest hakkab minu jaoks kujunema juba sõltuvus -  mingi aja tagant vajan seda seltskonda, et ise edasi minna ja paremaks saada. Ja usun, et seeläbi  suudan ka midagi tagasi anda.

 

Peos uhke tunnistus ja käe küljes iga osaleja soe pigistus, asusime tagasi koduteele, mis mingil kummalisel moel on alati pea poole lühem kui minnes.  Aga ju see peabki nii olema - minnes ootad ise midagi, aga tulles ootab kodu sind...

 

Tänud korraldajatele ja edu kõigile kursusekaaslastele avalike suhete arendamisel.  Teistele aga soe soovitus:  kohtume uutel kursustel:).

Avalike suhete kursus Lõõlas
Kati ja Riima ning kaks tunnistust ;))

FastLion CMS

Avalike suhete kursus Lõõlas

Avalike suhete kursus Lõõlas

Koolitus nagu koolitus ikka – mõnikord nii ja teinekord naa Seekord siis nii ja naaJ Väga positiivne mulje jäi korraldajatest. Kaunilt remonditud endine koolimaja, kus nüüd asub KL Järva maleva Lõõla õppekeskus, kursuse ülema Tiia Mettuse soe naeratus ja kokatädi maitsev kodune toit jäävad kindlasti selle kursuse märksõnadena meelde.

Avalike suhete kursus Lõõlas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse