Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Süda värises rõõmust ... Süda värises rõõmust Reedel, 7. jaanuaril, andsid naiskodukaitsjad Karin Rünkorg, Marge Vähter, Ülle Vaga ja Jane Sinijärv Hiiumaa haigla sünnitusosakonnas pidulikult üle esimese sooja papupaari väikesele ilmakodanikule ja tema vanematele. Foto Helja Kaptein Avalikud suhted Käsitöö ← Eelmine Aasta algul aasta lõppu tähistamas Järgmine → "Aastategijad 2011" Süda värises rõõmust . . .

Süda värises rõõmust ...

Helja Kaptein 12. jaan. 2012

Reedel, 7. jaanuaril, andsid naiskodukaitsjad Karin Rünkorg, Marge Vähter, Ülle Vaga ja Jane Sinijärv Hiiumaa haigla sünnitusosakonnas pidulikult üle esimese sooja papupaari väikesele ilmakodanikule ja tema vanematele.

“Süda värises rõõmust, aga algus sai tehtud,” ütles Naiskodukaitse Lääne ringkonna aseesinaine Karin Rünkorg pärast õnnitluskaardi ja papude üleandmist.

 

Esimene papusaaja oli poiss, kelle ema on Keili Uusoja ja isa Marko Heido. “Beebil veel nime ei ole, kaalume mitme nime vahel,” ütles õnnelik isa.

Süda värises rõõmust ...
Ootusärevus. Foto Helja Kaptein
Süda värises rõõmust ...
Karini ja Marge õnnitlused ning head soovid õnnelikule perele. Foto Helja Kaptein
Süda värises rõõmust ...
Õnnelik isa. Foto Helja Kaptein

Doktor Merike Tingas ütles, et tema tervitab kõigiti sellist ettevõtmist: “See on väga armas.”

 

Alanud aastast kingivad naiskodukaitsjad kõigile Hiiu- ja Läänemaal sündinud beebidele omavalmistatud kootud sokikesed ehk papud.

 

Süda värises rõõmust ...
Esimene paar papusid päevakangelastele üle antud. Foto Helja Kaptein
Järgmine →
"Aastategijad 2011"

FastLion CMS

Süda värises rõõmust

Süda värises rõõmust

“Süda värises rõõmust, aga algus sai tehtud,” ütles Naiskodukaitse Lääne ringkonna aseesinaine Karin Rünkorg pärast õnnitluskaardi ja papude üleandmist Esimene papusaaja oli poiss, kelle ema on Keili Uusoja ja isa Marko Heido Reedel, 7. jaanuaril, andsid naiskodukaitsjad Karin Rünkorg, Marge Vähter, Ülle Vaga ja Jane Sinijärv Hiiumaa haigla sünnitusosakonnas pidulikult üle esimese sooja papupaari väikesele ilmakodanikule ja tema vanematele.

Süda värises rõõmust . . .

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse