Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
 Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas esimest sünnipäeva Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas 17. mail täitus Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonnal esimene tegutsemisaasta. Viru-Nigula näol pole tegemist uue jaoskonna moodustamisega, vaid vana taastamisega. Viru-Nigula jaoskonna esitlusfilm ← Eelmine Naiskodukaitsjad tulid lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks Järgmine → Virukad võitsid Saaremaal kolm esikohta ja üldvõidu Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas esimest sünnipäeva

Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas esimest sünnipäeva

Marit Laast 20. juunil 2011

17. mail täitus Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonnal esimene tegutsemisaasta. Viru-Nigula näol pole tegemist uue jaoskonna moodustamisega, vaid vana taastamisega.

 Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas esimest sünnipäeva
Viru-Nigula jaoskonna naised baasväljaõppel

Enne teist ilmasõda tegutsesid naiskodukaitsjad Kunda-Malla ja Mahu vallas. Kui aasta tagasi alustasime 9- liikmelisena, siis praegu on meil ametlikult 11 liiget, kodutütarde näol on peagi oodata lisa.

Aasta sisse on mahtunud palju meie jaoks olulisi sündmusi - kõikidel liikmetel on läbitud kohustuslikud moodulid ehk oleme saanud väljaõppe meditsiinis, sõduri baas - väljaõppes, organisatsiooni - õppes, toitlustamises, relvaõppes. Meie jaoskond on olnud esindatud pea kõikidel organisatsiooniga seotud sündmustel: maapäev Viru-Nigulas, NKK mälestuspäev Lüganusel, erinevad laskevõistlused, ellujäämiskursused, rännakud, koormusmatk, toitlustamised võistlustel jne.

Regulaarselt tegeletakse kodutütardega, selles valdkonnas on eestvedajaks Kaja Sander, parimaid tulemusi laskmises on ette näidata Ene Ehrenpreisil. Lühikese tegutsemisaasta sisse on mahtunud ka oma logo loomine, mis meie jaoks on eriti väärtuslik veel selle poolest, et oleme ainuke jaoskond Viru ringkonnas, kel oma logo, ka on meie jaoskonnast valminud esitlusfilm ( logo ja filmi autor Anu Laidinen).


Viru-Nigula jaoskonna esitlusfilm

FastLion CMS

Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas

Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas

Viru-Nigula jaoskonna naised baasväljaõppel Enne teist ilmasõda tegutsesid naiskodukaitsjad Kunda-Malla ja Mahu vallas Kui aasta tagasi alustasime 9- liikmelisena, siis praegu on meil ametlikult 11 liiget, kodutütarde näol on peagi oodata lisa 17. mail täitus Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonnal esimene tegutsemisaasta. Viru-Nigula näol pole tegemist uue jaoskonna moodustamisega, vaid vana taastamisega.

Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskond tähistas esimest sünnipäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse