Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA. Võrumaa aasta naiskodukaitsja on Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA. Varasemad Võrumaa ringkonna aasta naiskodukaitsjad on: 2020 - Elen Tamm 2019- Ruth Maadla 2018 - Karme Hain 2017 - Marina Kõva 2016 - Jaanika Sild 2015 - Kaisa Niilo ( Peedosaar) 2014 - Inga Niit 2013 - Enely Jaani 2012 - Ludmilla Kordemets 2011 - Eleri Dräbtsinski (Siidra) ← Eelmine Oktoober Võrumaa ringkonnas Järgmine → November Võrumaa ringkonnas Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.

Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.

13. nov. 2021

Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.

Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.
Reili Jäädma 2016. aastal Võrumaa ringkonna aasta kodutütar. Foto: internetist
Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.
Reili Jäädmaa Võrumaa ringkonna aasta naiskodukaitsja 2021. aastal. Foto: Ruth Maadla

 

 

 

REILI:

R- rahulik, läbimõtlev ja kiire tegutseja.

E- ei kohku ka kõige keerukamate väljakutsete ees.

I- igakülgselt abistav, küsi ainult!

L- Lubadused on tema jaoks nagu aamen kirikus- kui lubab, siis teeb.

I- igati naiskodukaitse väärtusi edasiviiv ja hindav Naine.

 

Reili Jäädmaa on olnud Võrumaa ringkonna Varstu rühma aktiivne ja eeskujulik kodutütar, keda tunnustati 2016. aastal aasta kodutütre tiitliga. Pärast kodutütreks olemise aega jätkas Reili Võrumaa ringkonna Naiskodukaitse ridades. Reili käib igal võimalusel NKK liikmena abis Noorte Kotkaste ja Kodutütarde maakondlikel sündmustel.

Reili võtnud endale kohustuse ja vastutuse olla SA ametikohal. Reili on AVS grupi juht ja Võru jaoskonna juhatuse asendusliige.

Hetkel on Reili lõpetamas õpinguid Tartu Ülikoolis ja alustanud tööd reisikonsultandina. Kohustusi on palju, kuid tal on imeline oskus oma aega planeerida. Reili jaoks on olulisel kohal enesearendus ja oma oskuste täiendamine ja erialaoskuste juurde õppimine. Ta on öelnud, et kui ta noorena osales üritustel seetõttu, et teda ootas ees tore seltskond ja koostegutsemise võimalus, siis nüüd lisandunud suur soov end naiskodukaitsjana arendada. Ta on naine, kes soovib areneda ja seeläbi panustada teadlikumalt ühiskonda. Tegutsemas näeb Reilit kõikjal, olgu selleks avalikul üritusel Naiskodukaitse tutvustamine, militaarspordivõistlus, laskepäevad, motivatsiooniüritused, Sinilille-kampaania, NAK, toitlustamine, KL ürituste toetamine (nt vastutegevus Pitka 2021), meeskonnaga ringkonna korraldavate ürituste planeerimine. Seda nimekirja võiks jäädagi kirjutama. Üritustel osalemine ei ole Reili jaoks kohustus, vaid pigem võimalus. Võimalus panustada, õppida ja koos heade kaaslastega üheskoos tegutseda. Reili on meie ringkonna särasilm ja tähesära.See, millise imetlusega Reili räägib Naiskodukaitsest, on südantsoojendav. Naiskodukaitsjaks olemine on tema elustiil. Reili on naistele eeskujuks – see optimism, töökus, tegutsemisvõimsus, motiveeritus, teotahe, väljakutsete seadmine endale ja nende poole püüdlemine. Võin julgelt väita, et Reili motiveerib ja innustab oma olemusega ka paljusid teisi tegevliikmeid.

Mina, Kristi, olen Reiliga koos palju toimetanud, koos oleme pisarateni naernud ja üksteiselt „valupisaraid“ pühkinud (nt Pitka 2020, Koormusmatk 2021). Pean Reili tugevuseks positiivsust, rahulikkust, kaine mõistuse hoidmist olulistel hetkedel, toetusvõimekust ja tõelist lugupidamist oma kaaslaste suhtes. Reili on minu jaoks kaaslane suure algustähega. 

 

Varasemad Võrumaa ringkonna aasta naiskodukaitsjad on:

2020 - Elen Tamm

2019- Ruth Maadla

2018 - Karme Hain

2017 - Marina Kõva

2016 - Jaanika Sild

2015 - Kaisa Niilo ( Peedosaar)

2014 - Inga Niit

2013 - Enely Jaani

2012 - Ludmilla Kordemets

2011 - Eleri Dräbtsinski (Siidra)

FastLion CMS

Võrumaa aasta naiskodukaitsja on

Võrumaa aasta naiskodukaitsja on

Reili Jäädma 2016 aastal Võrumaa ringkonna aasta kodutütar Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.

Võrumaa aasta naiskodukaitsja on REILI JÄÄDMAA.

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse