Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võidutuli jõudis Võsule üle mere Võidutuli jõudis Võsule üle Viru maleva jaoks algas 23. juuni hommik Rakveres ja Ilumäel pärgade asetamisega Vabadussõjas langenutele. Seejärel toimus maakondlik Maakaitsepäev, mida sellel aastal peeti Võsul. Veel fotosid SIIN Foto: Kristel Kitsing ← Eelmine Võidutuli saabub Lääne-Virumaale ilusa ilma korral Käsmu lahelt Järgmine → Fotojahi juulikuu teema on "Suur suvi" Võidutuli jõudis Võsule üle mere

Võidutuli jõudis Võsule üle mere

Velli Ehasalu 26. juunil 2012

Viru maleva jaoks algas 23. juuni hommik Rakveres ja Ilumäel pärgade asetamisega Vabadussõjas langenutele. Seejärel toimus maakondlik Maakaitsepäev, mida sellel aastal peeti Võsul.

Võidutuli jõudis Võsule üle mere
Foto: Heili Nõgene
Võidutuli jõudis Võsule üle mere
Foto: Velli Ehasalu

Kaitseliit ja Kaitsevägi andsid oma panuse relvade ja sõidukite näituseks. Maanteeamet oli väljas kokkupõrkesimulaatori, pöörleva auto ja infotelgiga. Maksu- ja Tolliamet demonstreeris tehnikat, millega salakaupu ja keelatud aineid avastada. Politsei- ja Piirivalveamet tutvustas huvilistele oma relvi ja teenistusautosid. Merevägi näitas sukeldumiseks ja uppujate päästmiseks vajalikku varustust, uudistajaid sagis ka Päästeameti auto ümber.


NKK propagandalaua juures said vaprad vihma trotsijad täpsust harjutada visates tennisepalle sõdurikiivrisse. Noorkotkas Ragnar aitas teha näomaskeeringut. Fotolavastuse tarvis sai endale selga panna laigulise vormi ja rakmed, pähe kiivri ja kätte "automaadi". Kõigil soovijatel oli võimalik kaasa haarata Kaitse Kodu! ajakiri ja Naiskodukaitset tutvustav voldik. Kodutütred jagasid lastele õhupalle. Loomulikult ei puudunud naiskodukaitsjate valmistatud sõdurisupp.

 

Rahvamajas esinesid tantsu ja lauludega erinevad taidlusgrupid, kuni algas Kaitseliidu pidulik rivistus ja võidutule üleandmine maavanema poolt kohalike omavalitsuste juhtidele. Võidutuli toodi randa üle lahe Käsmust.

 

Veel fotosid SIIN

Võidutuli jõudis Võsule üle mere
Foto: Kristel Kitsing

FastLion CMS

Võidutuli jõudis Võsule üle

Võidutuli jõudis Võsule üle

Foto: Heili Nõgene Foto: Velli Ehasalu Kaitseliit ja Kaitsevägi andsid oma panuse relvade ja sõidukite näituseks Maanteeamet oli väljas kokkupõrkesimulaatori, pöörleva auto ja infotelgiga Viru maleva jaoks algas 23. juuni hommik Rakveres ja Ilumäel pärgade asetamisega Vabadussõjas langenutele. Seejärel toimus maakondlik Maakaitsepäev, mida sellel aastal peeti Võsul.

Võidutuli jõudis Võsule üle mere

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse