Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea Matusorg ja Ivar Maran Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea Tuli tuuakse Viljandist Lääne-Virumaale 23. juunil, maakaitsepäeval, ja võidutule maakondlik üleandmistseremoonia leiab aset kell 14 Rakvere vallamaja ees Sõmerul. Igatahes! Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea Matusorg ja Ivar Maran

Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea Matusorg ja Ivar Maran

19. juunil 2023

Tuli tuuakse Viljandist Lääne-Virumaale 23. juunil, maakaitsepäeval, ja võidutule maakondlik üleandmistseremoonia leiab aset kell 14 Rakvere vallamaja ees Sõmerul.

Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea Matusorg ja Ivar Maran
Maran ja Lea Matusorg. Foto Indrek Jurtšenko

Lea Matusorg on alates 2018. aastast kaks ametiaega järjest vedanud esinaisena eest naiskodukaitse Viru ringkonda. Ta on aastaid osalenud Kaitseliidu õppustel staabiassistendina ja toetanud Kaitseliidu üksusi parameediku tegevusega. Ta on ka noortele väga heaks eeskujuks ja peab oluliseks neid võimalikult palju tegevustesse kaasata.

 

Ivar Maran on ennast näidanud distsiplineeritud ja eeskujuliku kaitseliitlasena. Tema panus Viru maleva lahingukompanii MP-rühma arengusse on hindamatu, samuti ei ole ta paljuks pidanud toetada nii oma maleva üksusi ja organisatsioone kui ka teisi maakaitseringkonda kuuluvaid malevaid ja üksusi. Kannatlikkus ja nõudlikkus on teinud temast suurepärase instruktori.

FastLion CMS

Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea

Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea

Maran ja Lea Matusorg Foto Indrek Jurtšenko Lea Matusorg on alates 2018 Tuli tuuakse Viljandist Lääne-Virumaale 23. juunil, maakaitsepäeval, ja võidutule maakondlik üleandmistseremoonia leiab aset kell 14 Rakvere vallamaja ees Sõmerul.

Võidutule toovad Lääne-Virumaale Lea Matusorg ja Ivar Maran

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse