Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja naiskodukaitsja Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja Võidupüha paraad peetakse tänavu Narvas, kust toovad presidendi käest võidutule Tapal toimuvale maakaitsepäevale kaitseliitlane seersant Tõnu Rummo ja Väike-Maarja naiskodukaitsja Annely Kallas. Tähtpäevad ← Eelmine Naiskodukaitsjad sidusid 83 aastat tagasi küüditatute mälestuseks leinalindid raudteeperroonidele üle Eest Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja naiskodukaitsja

Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja naiskodukaitsja

Kristel Kitsing 19. juunil 2024

Võidupüha paraad peetakse tänavu Narvas, kust toovad presidendi käest võidutule Tapal toimuvale maakaitsepäevale kaitseliitlane seersant Tõnu Rummo ja Väike-Maarja naiskodukaitsja Annely Kallas.

Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja naiskodukaitsja
Tuletoojad Tõnu Rummo ja Annely Kallas. Foto: Indrek Jurtšenko

Annely Kallas liitus Naiskodukaitse Viru ringkonnaga 2022. aasta maikuus. Hiljemalt sama aasta septembriks olid tal läbitud kõik kohustuslikud Naiskodukaitse viis baasväljaõpet.

 

Sõjaaja ametikoha valiku tegi ta 2022. a augustis ning asus väga aktiivselt osalema Viru maleva maakaitsekompanii väljaõppes naiste jao koosseisus. Seal on Annely Kallas täpsuslaskur.

 

Laskmine meeldib talle sedavõrd, et ta osaleb ka aktiivselt kohalikul tasandil sportrelvast laskevõistlustel ning on saavutanud kahel viimasel aastal naiste arvestuses esikoha.

 

Ta on väga hea näide eeskujulikust vabatahtlikust, kes on sihipäraselt läbinud vajaminevad väljaõpped ja on leidnud oma rolli kriisi- ja sõjaajal. Oma kogukonnas aitab ta kaasa Naiskodukaitse Viru ringkonna Väike-Maarja jaoskonna töös ka juhatuse liikmena.

FastLion CMS

Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja

Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja

Tuletoojad Tõnu Rummo ja Annely Kallas Foto: Indrek Jurtšenko Annely Kallas liitus Naiskodukaitse Viru ringkonnaga 2022 Võidupüha paraad peetakse tänavu Narvas, kust toovad presidendi käest võidutule Tapal toimuvale maakaitsepäevale kaitseliitlane seersant Tõnu Rummo ja Väike-Maarja naiskodukaitsja Annely Kallas.

Võidutule toob Lääne-Virumaale Väike-Maarja naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse