Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni välja Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni Naiskodukaitse tänavuse koormusmatka võitsid Järva ringkonna naiskodukaitsjad Saare ning Võru naiskodukaitsjate ees. Viru ringkonna mõlemad võistkonnad fini¹eerusid, neist esimene võistkond kümnendana ja teine seitsmendana. Muljeid koormusmatkast blogis Koormusmatka pildid ← Eelmine Naiskodukaitse koormusmatkale stardib tänavu kaks Viru naiskonda Järgmine → Grillijad asuvad pühapäeval võistlustulle Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni välja

Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni välja

Kristel Kitsing 26. mail 2011

Naiskodukaitse tänavuse koormusmatka võitsid Järva ringkonna naiskodukaitsjad Saare ning Võru naiskodukaitsjate ees. Viru ringkonna mõlemad võistkonnad fini¹eerusid, neist esimene võistkond kümnendana ja teine seitsmendana.

Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni välja
Viru ringkonna I tiim koormusmatka stardis

Paljude võistlusel osalejate ütlusel iseloomustas tänavuaastast võistlust ennekõike väga kiire tempo ja õigeks ajaks kontrollpunktidesse jõuda oli äärmiselt keeruline. Nii mõnigi varasemalt Eel-Ernal käinu mainis, et isegi Eel-Ernal pole rõhutud trassil nii oluliselt tempole, kui oskustele ülesannete lahendamisel. 

 

Naiskodkaitsja Velli Ehasalu ütlusel oli see tema jaoks kõige rängem koosrmusmatk, kus ta on osalenud. „Ajakava oli suht ebainimlik. Polnud sellist aega, et oleks saanud näiteks süüa,“ rääkis Ehasalu. Samas tõdes ta heameelt eesmärgi õnnestumise üle. „Meie saime eesmärgi täidetud – rada lõpuni läbi käia,“ rõõmustas ta.

 

Äärmiselt keeruliseks kujunenud ja enam kui 50 km pikkuse võistluse katkestas 16 startinud võistkonnast ligi veerand ja vaid pooled jõudsid finišisse täies koosseisus.

 

Võistlejad said ennast proovile panna miinivälja ületamises, granaadiheites, esmaabi osutamises, käsitulirelvade tundmises, luueülesande ettekande tegemises, laskmises automaadist ning mitmetes üllatusülesannetes.

 

Varasemalt on Naiskodukaitse koormusmatka läbi viidud koos Eel-Ernaga. Sel aastal toimus koormusmatk üle aastate Eel-Ernast eraldi.


         Muljeid koormusmatkast blogis              Koormusmatka pildid

FastLion CMS

Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni

Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni

Viru ringkonna I tiim koormusmatka stardis Paljude võistlusel osalejate ütlusel iseloomustas tänavuaastast võistlust ennekõike väga kiire tempo ja õigeks ajaks kontrollpunktidesse jõuda oli äärmiselt keeruline Nii mõnigi varasemalt Eel-Ernal käinu mainis, et isegi Eel-Ernal pole rõhutud trassil nii oluliselt tempole, kui oskustele ülesannete lahendamisel Naiskodukaitse tänavuse koormusmatka võitsid Järva ringkonna naiskodukaitsjad Saare ning Võru naiskodukaitsjate ees. Viru ringkonna mõlemad võistkonnad fini¹eerusid, neist esimene võistkond kümnendana ja teine seitsmendana.

Virukad vedasid koormusmatkal lõpuni välja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse