Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid Viru malev ja Põhjakeskus Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere Põhjakeskus jahivad tänasest kuni oktoobri lõpuni fotosid teemal „Paps ja laps“, et väärtustada isadepäeva eel isa rolli ning koguda ja säilitada väärtuslikku pildimaterjali. 2012 toimuval isadepäeval Rakvere Põhjakeskuses ← Eelmine Kodutütred panevad proovile oma oskused Naiskodukaitse erialadel Järgmine → Fotojahi oktoobrikuu teema on „Sügise nägu“ Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid

Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid

Kristel Kitsing 10. okt. 2012

Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere Põhjakeskus jahivad tänasest kuni oktoobri lõpuni fotosid teemal „Paps ja laps“, et väärtustada isadepäeva eel isa rolli ning koguda ja säilitada väärtuslikku pildimaterjali.

Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid

„Fotojaht tulenes meie soovist isadepäeva eel väärtustada isasid, kes on lapse elus väga erilised ja kelle kanda on peres tähtis roll. Kiires elurütmis on oluline väärtustada aega, mida pühendatakse oma lapsele ja perekonnale,“ sõnas Kaitseliidu Viru maleva teavituspealik Kristel Kitsing. „Kindlasti on inimestel kodus fotosid, mis jutustavad meile loo. Kutsun üles inimesi saatma pilte, mis esindavad puhast ja siirast emotsiooni, mida isad oma laste vastu tunnevad.“

 

„Maailma parim on isa, kellel on alati lapse jaoks aega, kellega on lahe koos mängida ja kes viitsib ka koos lapsega näiteks trenni teha. Isa, kes ei istu koguaeg kodus arvuti ja paberite taga ja ei ütle – ma hiljem mängin, praegu ei saa,“ rääkis Põhjakeskuse juhataja Andres Uska. Põhjakeskuse turundusjuht Doris Vellendi arvates ongi fotokonkurss ideaalne võimalus esile tuua isa tähtsat rolli perekonnas ja samas laste poolt näidata, kui head, toredad ja erilised nende isad on. „Ootame konkursile nii humoorikaid, armsaid, erilisi ja ka ootamatult lahendatud fotosid. Kes teab, võib-olla on just teie saadetud foto järgmisel aastal kampaania reklaamidel,“ sõnas Vellend.

 

Fotojahil võivad osaleda kõik, kes tunnevad, et isa ja laps väärivad jäädvustamist. Iga autor tohib konkursile esitada kokku kuni kolm fotot. Pilte võib fotojahile esitada ainult autor ise. Konkursile ei või esitada töid, mis on osalenud teistel fotokonkurssidel.

 

Võistlusfoto peab olema hea kvaliteediga, et seda oleks võimalik vähemalt A4 formaadis välja trükkida (resolutsioon soovitavalt min 180 dpi, suurus 2048x1536 pikslit). Pilt ei tohi olla digitaalselt töödeldud, va minimaalne kontrastsuse, heleduse ja värvikorrektsioon ning teravustamine. Lubatud on pildi vähene lõikamine. Piltidel ei ole lubatud elementide kustutamine või asendamine. Pilt ei tohi olla mitmest pildist kokku pandud. Ei tohi esitada ka digitaalselt kokku kleebitud panoraame. Filmile pildistatud või lõigatud panoraamid on lubatud.

 

Pilte saab konkursile esitada alates 10. oktoobrist kuni 31. oktoobrini 2012, saates need meiliaadressile press(ät)virumalev.ee. Fotod tuleb varustada autori nime ja kontaktandmetega ning pealkirjaga.

 

Saadetud töödest valib ¾ürii välja parimad fotod, mille autoreid premeeritakse. Auhinnakategooriasse kuuluvad I-III koht, publiku preemia. Eripreemiad annab välja Maanteameti Ida regioon parima liiklusohutust kajastava foto eest ja Kaitseliidu Viru malev kõige isamaalisemat issit kajastava pildi eest. Fotojahi „Paps ja laps“ Facebooki lehele laetakse üles kõik konkursile saadetud fotod ning iga pildi juures saab anda omapoolse hinnangu. Enim „Meeldib“ klikke saanud foto osutub publiku lemmikuks.

 

Fotojahile esitatud fotode puhul hinnatakse väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist taset ning headest pildistamise tavadest kinni pidamist. Komisjonil on õigus konkursilt eemaldada tööd, mis ei haaku konkursi teemaga, kus ei ole märgitud korrektsed osaleja andmed, kus osaleja on esitanud valeandmeid või kus avalikul hääletamisel on kasutatud ebaausaid võtteid.

 

Konkursi võitjate ja eripreemiaid pälvinute väljakuulutamine ning auhindade üleandmine toimub 11. novembril Rakvere Põhjakeskuses toimuval isadepäeval.

Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid
Võitjad kuulutatakse välja 11.11.2012 toimuval isadepäeval Rakvere Põhjakeskuses

FastLion CMS

Viru malev ja Põhjakeskus

Viru malev ja Põhjakeskus

„Fotojaht tulenes meie soovist isadepäeva eel väärtustada isasid, kes on lapse elus väga erilised ja kelle kanda on peres tähtis roll Kiires elurütmis on oluline väärtustada aega, mida pühendatakse oma lapsele ja perekonnale,“ sõnas Kaitseliidu Viru maleva teavituspealik Kristel Kitsing Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere Põhjakeskus jahivad tänasest kuni oktoobri lõpuni fotosid teemal „Paps ja laps“, et väärtustada isadepäeva eel isa rolli ning koguda ja säilitada väärtuslikku pildimaterjali.

Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse