Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru-Nigulas said rattad korda Viru-Nigulas said rattad korda 12. oktoobril toimus Viru-Nigula Spordihoones Naiskodukaitse ja Maanteeameti ühine projekt "Rattad korda!" Ole nähtav ja jõua tervel kohale! ← Eelmine Avispeal tähistatakse vastupanuvõitluse päeva Järgmine → CIMIC-maiguline täiendkoolitus Viru-Nigulas said rattad korda

Viru-Nigulas said rattad korda

Evely Press 15. okt. 2017

12. oktoobril toimus Viru-Nigula Spordihoones Naiskodukaitse ja Maanteeameti ühine projekt "Rattad korda!"

Viru-Nigulas said rattad korda

Kontrolli teostasid Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Diana Okas ning Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonna liikmed. 
Kohale tulid Viru-Nigula valla lapsed, noored ja täiskasvanud, et kontrollida oma jalgratta nõuetele vastavust. Etteruttavalt võib öelda, et päris 100% vajalikku varustust ei olnud ühelgi rattal - ikka oli puudu mõni helkur, tuli või rattakell.

Tänu heale partnerile Maanteeametile said aga kõik kohale jõudnud 19 jalgratast vajaliku varustusega täiendatud ning kodu poole saadetud. Soovijad said koju minnes selga tõmmata ka helkurvesti, et edaspidi veel nähtavam olla.

Head lugejad, leidke aega ning vaadake üle ka enda ja oma laste jalgrattad - kas on olemas:
  • rattakell,
  • kodarahelkurid,
  • valge helkur ning valge tuli ees,
  • punane helkur ning punane tuli taga.
Ole nähtav ja jõua tervel kohale!

FastLion CMS

Viru-Nigulas said rattad korda

Viru-Nigulas said rattad korda

Kontrolli teostasid Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Diana Okas ning Naiskodukaitse Viru-Nigula jaoskonna liikmed Kohale tulid Viru-Nigula valla lapsed, noored ja täiskasvanud, et kontrollida oma jalgratta nõuetele vastavust 12. oktoobril toimus Viru-Nigula Spordihoones Naiskodukaitse ja Maanteeameti ühine projekt "Rattad korda!"

Viru-Nigulas said rattad korda

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse