Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru-Nigula pere avas oma veebilehe Viru-Nigula pere avas oma Valminud on Viru-Nigula koduleht (http://virunigulakaitseliit. weebly. com), kust võib leida infot Kaitseliiduja selle allorganisatsioonide tausta kohta. sünnipäev Viru-Nigulas – seekord veidi võimsamalt Järgmine → Viru ringkonna esinaisena jätkab teist ametiaega Urve Rosenberg Viru-Nigula pere avas oma veebilehe

Viru-Nigula pere avas oma veebilehe

Kristel Kitsing 26. veebr. 2012

Valminud on Viru-Nigula koduleht (http://virunigulakaitseliit.weebly.com), kust võib leida infot Kaitseliiduja selle allorganisatsioonide tausta kohta.

Viru-Nigula pere avas oma veebilehe

Veebilehe edaspidiseks eesmärgiks saab olema kajastada siiski peamiselt Viru-Nigula rühmade ja Viru ringkonna tegemisi.

 

Veebileht sai loodud eelkõige sellel põhjusel, et tutvustada tegevust nii liikmetele endile kui ka organisatsioonist mitteteadjatele.

 

„Võib-olla ma eksin, aga mulle tundub, et allorganisatsioonid ei tea õieti, millega nende n.-ö sugulased tegelevad. Kas verivärsketel noorkotkastel on aimu, millega tegeleb kaitseliitlane? Kas kodutütar teab, mida kujutab endast Naiskodukaitse? Ja kas nii kaitseliitlased kui naiskodukaitsjad teavad, mille vahvaga on hakkama saanud nende järeltulijad?,“ räägib veebilehe looja, kohaliku jaoskonna naiskodukaitsja Anu Laidinen.

 

„Suheldes koolis noorkotkaste ja kodutütardega, tulin mõttele, et info liiguks palju paremini ja kiiremini, kui oleks olemas oma lehekülg,“ lisab ta veendunult ja arvab, et tänasel päeval kasutab pea igaüks internetti ning on asjadega eelkõige selle kaudu kursis.

 

„Tutvustades õpilastele ideed hakata looma oma veebilehte, sain igati positiivset vastukaja. Nii mõnigi noor on valmis andma, ja juba ka andnud, oma panuse, kirjutades lugusid toimunud ettevõtmistest,“ räägib tsiviilelus õpetajana töötav Laidinen.

 

Värskele veebilehele http://virunigulakaitseliit.weebly.com saab aadressi ununedes liikuda ka Viru maleva kodulehel leiduvate linkide rubriigi alt.

Viru-Nigula pere avas oma veebilehe

FastLion CMS

Viru-Nigula pere avas oma

Viru-Nigula pere avas oma

Veebilehe edaspidiseks eesmärgiks saab olema kajastada siiski peamiselt Viru-Nigula rühmade ja Viru ringkonna tegemisi Veebileht sai loodud eelkõige sellel põhjusel, et tutvustada tegevust nii liikmetele endile kui ka organisatsioonist mitteteadjatele Valminud on Viru-Nigula koduleht (http://virunigulakaitseliit.weebly.com), kust võib leida infot Kaitseliiduja selle allorganisatsioonide tausta kohta.

Viru-Nigula pere avas oma veebilehe

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse