Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev Vinni perekodu lastele korraldati Haljala lions’id, kes on enda jaoks prioriteediks seadnud toetada Vinni perekodu, korraldasid täna Mõedakul traditsioonilise talvepäeva, kus oli abiks ka Viru malev. ← Eelmine Viru ringkonna esinaisena jätkab teist ametiaega Urve Rosenberg Järgmine → Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised" Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev

Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev

Kristel Kitsing 7. märtsil 2012

Haljala lions’id, kes on enda jaoks prioriteediks seadnud toetada Vinni perekodu, korraldasid täna Mõedakul traditsioonilise talvepäeva, kus oli abiks ka Viru malev.

Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev
Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev

Mõedakul kell 14.00 algust saanud päeva mahtus suusatamine ja kelgutamine. Sisetingimustes tehti käelist tegevust ning hiljem kinnitati keha supi ja vastlakukliga. Iga laps sai ka tänukirja tubli esinemise eest talvepäeval, omapoolse tänukirja andsid ka Vinni perekodu ja Mõedaku spordibaas.

 

Ürituse korraldas LC Haljala, mille klubi liikmelisuse võttis kapten Jeeserilt auga üle kapten Luhaväli. Viru malev abistas üritust laste transpordiga Vinnist Mõedakule, sest perekodul endal on 8-kohaline buss, aga lapsi kokku ligi 30, samuti kasutati teiste lionsite transporti, et kõik lapsed saaksid ilusasti kohale.

 

LC Haljala presidendi Sven Hõbemägi sõnul on selline talvepäev juba traditsiooniks saanud ning seda ootavad nii perekodu lapsed, kui ka lionsid ise, sest need ehedad ja positiivsed emotsioonid, mida sellelt talvepäevalt saadakse on selle korraldamist igati väärt. „Kevadel on plaanis korraldada ka perekodu lastele kinopäev Rakvere Teatris,“ rääkis Hõbemägi.

 

Vinni perekoduga teeb koostööd ka juba kolmandat aastat Naiskodukaitse Viru ringkond. Naiskodukaitsja Velli Ehasalu eestvedamisel on Vinni perekodu lastele igal suvel korraldatud laager, et läbi ühiste ja lastele huvipakkuvate tegevuste sisustada mõtestatult nende vaba aega ja suunata nende väärtushinnanguid.

 

Sven Hõbemägi sõnul on oluline, et perekodu lapsed saaksid käia paljudel erinevatel üritustel, mis laiendavad laste silmaringi ning oleksid ka sportlikud. „Need suunad on ka LC Haljala prioriteedid ning nendega jätkame ka tulevikus,“ lisas ta.

 

Lions-liikumine on rahvusvaheline liikumine, mis tegeleb heategevusega. Eestis tegutseb 61 lions-klubi, kuhu kuulub kokku umbes 1300 liiget, Lääne-Virumaal on taolisi klubisid kaks: Haljalas ja Rakveres. LC Haljala on Eestis üks vanemaid ning tähistas eelmisel aastal ka oma 20. tegevusaastat. Klubi liikmed tegelevad heategevusega oma põhitöö kõrval ning teiste aitamine on saanud nende südameasjaks. „Meie moto on „ We serve“ ehk oleme tegevused suunanud nendele, kes ennast ise aidata ei saa,“ lisas Sven Hõbemägi lõpetuseks.

Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev

FastLion CMS

Vinni perekodu lastele korraldati

Vinni perekodu lastele korraldati

Mõedakul kell 14 00 algust saanud päeva mahtus suusatamine ja kelgutamine Haljala lions’id, kes on enda jaoks prioriteediks seadnud toetada Vinni perekodu, korraldasid täna Mõedakul traditsioonilise talvepäeva, kus oli abiks ka Viru malev.

Vinni perekodu lastele korraldati Mõedakul suusapäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse