Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viies Saare maakonna aasta ema on Tiina Rüütel Viies Saare maakonna aasta Emadepäeva eel kuulutasid Saaremaa naiskodukaitsjad koos maavanemaga Kuressaare linnuse kapiitlisaalis tänavuseks maakonna aasta emaks Tiina Rüütli. Viies Saare maakonna aasta ema ei ole küll üles kasvatanud mitut last, kuid ta on üles kasvatanud tubli poja, kes vaatamata puudele on praeguseks jõudnud ülikooliõpinguteni. ee/play/246313/ ← Eelmine Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus Järgmine → Saaremaa naiskodukaitsjad pidasid Eel-Ernal vapralt vastu Viies Saare maakonna aasta ema on Tiina Rüütel

Viies Saare maakonna aasta ema on Tiina Rüütel

Rita Loel 10. mail 2011

Emadepäeva eel kuulutasid Saaremaa naiskodukaitsjad koos maavanemaga Kuressaare linnuse kapiitlisaalis tänavuseks maakonna aasta emaks Tiina Rüütli. Viies Saare maakonna aasta ema ei ole küll üles kasvatanud mitut last, kuid ta on üles kasvatanud tubli poja, kes vaatamata puudele on praeguseks jõudnud ülikooliõpinguteni.

Viies Saare maakonna aasta ema on Tiina Rüütel
Saare maakonna aasta ema 2011 Tiina Rüütlit õnnitleb Saaremaa omavalitsuste liidu juhatuse esimees Kaido Kaasik.Foto: Egon Ligi/Saarte Hääl

Tänuüritusel Kuressaare linnuse kapiitlisaalis luges tänavusele Saare maakonna aasta emale, Saaremaa naiskodukaitsjatele ning ettevõtmise patroonile Dagmar Mattiisenile saadetud riigikogu esimehe Ene Ergma  tervituse ette ringkonna aseesinaine Piret Paomees. Aasta ema 2011 sai riigikogu esimehelt ka kingituse, väikese hõbesõle. Kohal olid ka riigikogu liikmed Kalle Laanet ja Urve Tiidus, Saaremaa omavalitsuste liidu juhatuse esimees Kaido Kaasik, Kuressaare linnapea Mati Mäetalu ning tänavuse aasta ema tööandja, sihtasutuse Kuressaare Haigla juht Viktor Sarapuu.

 

Õnnitlejate järjekord oli pikk. Tänavust aasta ema olid tunnustama tulnud lisaks eelpoolnimetatutele veel Saare maakonna aasta isa 2010 Meelis Kuivjõgi ning kaks eelmist aasta ema – Anu Rannama ja Marit Tarkin. Kohal oli OÜ Tooberfest esindaja Andrus Kandima ning Saaremaa Naiste ümarlaua koordinaator Laine Tarvis. Et tänavune Saare maakonna aasta ema on palju vabatahtlikku tööd teinud sotsiaalvallas, saatis talle oma tänukirja ka sotsiaalminister Hanno Pevkur.

 

Lihtsa ja südamliku tseremoonia mängisid pidulikuks Kuressaare muusikakooli väikesed viiuldajad õpetaja Laine Sepa keelpilliklassist ning korraldajatelt sai Tiina Rüütel kingituseks traditsioonilise lapiteki, mis seekord valmis Salme ja Orissaare kodutütarde ja naiskodukaitsjate ühistööna.

Sügisel, kui Saare maakond saab ka viienda aasta isa, plaanivad naiskodukaitsjad kokku kutsuda aasta emade-isade klubi, et tunnustatud saaksid ühiselt kanda oma missiooni, teha head sõnas või teos ning miks mitte kaasa rääkida ühiskonna valupunktide üle, seda eriti perepoliitikas.

 

Saare maakonna aasta ema 2011 konkurssi ja tänuüritust toetasid raadio Kadi, ajaleht Saarte Hääl, Saaremaa muuseum, OÜ Tooberfest, Kaitseliidu Saaremaa malev, Kodutütarde Saaremaa ringkond, Noorte Kotkaste Saaremaa malev, Keskerakond, Reformierakond, Isamaa ja Res Publica Liit, Kuressaare Lions Klubi.

 

Loe ka:

http://saartehaal.ee/index.php?content=artiklid⊂=41&artid=25379&sec=1

http://meiemaa.ee/index.php?content=artiklid⊂=1&artid=42356

Vaata ka:

http://www.tv3play.ee/play/246313/

FastLion CMS

Viies Saare maakonna aasta

Viies Saare maakonna aasta

Saare maakonna aasta ema 2011 Tiina Rüütlit õnnitleb Saaremaa omavalitsuste liidu juhatuse esimees Kaido Kaasik Foto: Egon Ligi/Saarte Hääl Tänuüritusel Kuressaare linnuse kapiitlisaalis luges tänavusele Saare maakonna aasta emale, Saaremaa naiskodukaitsjatele ning ettevõtmise patroonile Dagmar Mattiisenile saadetud riigikogu esimehe Ene Ergma tervituse ette ringkonna aseesinaine Piret Paomees Emadepäeva eel kuulutasid Saaremaa naiskodukaitsjad koos maavanemaga Kuressaare linnuse kapiitlisaalis tänavuseks maakonna aasta emaks Tiina Rüütli. Viies Saare maakonna aasta ema ei ole küll üles kasvatanud mitut last, kuid ta on üles kasvatanud tubli poja, kes vaatamata puudele on praeguseks jõudnud ülikooliõpinguteni.

Viies Saare maakonna aasta ema on Tiina Rüütel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse