Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus Eeloleval laupäeval, 14. mail 2011, toimub Männiku lasketiirus Harjumaal Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest, mille korraldab sellel aastal Harju ringkond. Laskevõistlusest võivad osa võtta kõik Naiskodukaitse tegevliikmed. ← Eelmine Maalitud kalossid ja astelpajumoos ehk koostöö lääne moodi Järgmine → Viies Saare maakonna aasta ema on Tiina Rüütel Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus

Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus

9. mail 2011

Eeloleval laupäeval, 14. mail 2011, toimub Männiku lasketiirus Harjumaal Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest, mille korraldab sellel aastal Harju ringkond. Laskevõistlusest võivad osa võtta kõik Naiskodukaitse tegevliikmed.

Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus

Laskevõistlustele oodatakse kõikidest ringkondadest kuni kahte neljaliikmelist võiskonda, et siis mõõtu võtta nii võistkondlikus kui ka individuaalarvestuses. Kokku asub võistlustulle pea 16 neljaliikmelist võistkonda.

 

Üritus algab kell 11.00 mandaadiga, misjärel toimub võistluse avamine ning siis juba astutakse võistlusesse.

 

Naiskodukaitse laskevõistluse eesmärk on edendada Naiskodukaitse laskealast ettevalmistust ning selgitada välja Naiskodukaitse parimad võistkonnad ja parimad individuaallaskurid sportrelvadest.

FastLion CMS

Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus

Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus

Laskevõistlustele oodatakse kõikidest ringkondadest kuni kahte neljaliikmelist võiskonda, et siis mõõtu võtta nii võistkondlikus kui ka individuaalarvestuses Kokku asub võistlustulle pea 16 neljaliikmelist võistkonda Eeloleval laupäeval, 14. mail 2011, toimub Männiku lasketiirus Harjumaal Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest, mille korraldab sellel aastal Harju ringkond. Laskevõistlusest võivad osa võtta kõik Naiskodukaitse tegevliikmed.

Laupäeval toimub Naiskodukaitse laskevõistlus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse